Erik de Jong Managing Director Consigo

Consigo Online Marketing heeft Erik de Jong benoemd tot Managing Director. Het bureau uit Amersfoort richt zich op het realiseren van groei voor klanten in sectoren als e-commerce, B2B, zorg, non-profit en opleiders.

Focus op resultaat en AI-integratie

Met de komst van Erik de Jong wil Consigo de nadruk leggen op resultaatgerichte marketing en het versterken van klantrelaties. Het bureau werkt al langere tijd met AI en wil dit versneld verder integreren in de online marketingaanpak.

Erik de Jong neemt de taken over van oprichter Jurgen ten Brummeler, die zich gaat richten op AI en strategische ontwikkelingen. Jurgen ten Brummeler blijft op de achtergrond nauw betrokken bij Consigo.

Ervaring bij KPN en Havas

De afgelopen drie jaar werkte Erik de Jong als interim digital marketing consultant voor klanten in e-commerce en finance via zijn eigen onderneming. Eerder vervulde hij leidinggevende functies bij KPN, waar hij als head of digital marketing en director retail verantwoordelijk was voor het opzetten van een inhouse performance marketingteam en consolidatie binnen digital marketing en advertising. Ook was hij digital director bij Havas Media.

Erik de Jong: "Wat mij altijd heeft gedreven, is de combinatie van digitale marketing met zichtbare impact voor de klant en het samenwerken met een eigen topteam. Wat mij aanspreekt in Consigo is dat het een vooruitstrevend, compact en onafhankelijk bureau is. Dat geeft ons de mogelijkheid om flexibel en dichtbij klanten te werken, altijd met oog voor groei en resultaat."

Jurgen ten Brummeler: "Consigo staat voor het bereiken van resultaat door samenwerking. Met de komst van Erik kan het bureau zich versterken met een zeer ervaren strateeg en marketing expert. Ik ben blij dat Erik de dagelijkse leiding op zich heeft genomen. Onze nauwe samenwerking met onze klanten zal hij blijven waarborgen. Ik heb er alle vertrouwen in dat met zijn drive hij Consigo verder kan laten groeien."


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bart Hillen Commercial Director RLVNT

07-04-2026 | 15:34:31
Candid-label RLVNT breidt het programmatic aanbod verder uit en stelt Bart Hillen aan als Commercial Director. 

Danique de Jong strateeg Havas Lemz

07-04-2026 | 14:12:04
De strateeg, bekend als initiatiefnemer van Wij eisen de nacht op, gaat zich bij het bureau richten op maatschappelijke thema’s als femicide en leercultuur.

Richard Vis naar Committed Agency

07-04-2026 | 11:03:46
Committed Agency stelt Richard Vis aan als Digital Director. In deze rol wordt hij verantwoordelijk voor de digitale operatie en de aansturing van het digitale team.

TUI stelt Chief Out-of-Officer aan

07-04-2026 | 10:20:00
TUI heeft de functie Chief Out-of-Officer ingevuld. De vacature, die eind maart werd gelanceerd, bleek geen 1 aprilgrap maar een campagne die leidde tot honderden sollicitaties.

Twannie de Ridder naar Alfred International

07-04-2026 | 08:41:00
Alfred International stelt Twannie de Ridder aan als Operations, Culture & People Director.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.