Erik de Jong Managing Director Consigo

Consigo Online Marketing heeft Erik de Jong benoemd tot Managing Director. Het bureau uit Amersfoort richt zich op het realiseren van groei voor klanten in sectoren als e-commerce, B2B, zorg, non-profit en opleiders.

Focus op resultaat en AI-integratie

Met de komst van Erik de Jong wil Consigo de nadruk leggen op resultaatgerichte marketing en het versterken van klantrelaties. Het bureau werkt al langere tijd met AI en wil dit versneld verder integreren in de online marketingaanpak.

Erik de Jong neemt de taken over van oprichter Jurgen ten Brummeler, die zich gaat richten op AI en strategische ontwikkelingen. Jurgen ten Brummeler blijft op de achtergrond nauw betrokken bij Consigo.

Ervaring bij KPN en Havas

De afgelopen drie jaar werkte Erik de Jong als interim digital marketing consultant voor klanten in e-commerce en finance via zijn eigen onderneming. Eerder vervulde hij leidinggevende functies bij KPN, waar hij als head of digital marketing en director retail verantwoordelijk was voor het opzetten van een inhouse performance marketingteam en consolidatie binnen digital marketing en advertising. Ook was hij digital director bij Havas Media.

Erik de Jong: "Wat mij altijd heeft gedreven, is de combinatie van digitale marketing met zichtbare impact voor de klant en het samenwerken met een eigen topteam. Wat mij aanspreekt in Consigo is dat het een vooruitstrevend, compact en onafhankelijk bureau is. Dat geeft ons de mogelijkheid om flexibel en dichtbij klanten te werken, altijd met oog voor groei en resultaat."

Jurgen ten Brummeler: "Consigo staat voor het bereiken van resultaat door samenwerking. Met de komst van Erik kan het bureau zich versterken met een zeer ervaren strateeg en marketing expert. Ik ben blij dat Erik de dagelijkse leiding op zich heeft genomen. Onze nauwe samenwerking met onze klanten zal hij blijven waarborgen. Ik heb er alle vertrouwen in dat met zijn drive hij Consigo verder kan laten groeien."


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Alfred breidt team uit met vijf collega’s

04-12-2025 | 11:24:28
Met deze uitbreiding wil het bureau meer capaciteit en diversiteit toevoegen om de groei en nieuwe opdrachten in de komende periode te ondersteunen

IPG Mediabrands moest 750.000 extra betalen aan voormalig CFO Benelux

01-12-2025 | 20:34:00
IPG Mediabrands heeft in januari 2023 bepaald dat een eind juni 2022 ontslagen CFO Benelux 750.000 euro moest betalen.  IPG Mediabrands is onderdeel van de door Omnicom overgenomen entiteit Interpublic Group

Hendrik Jan Roel CFO Jumbo

01-12-2025 | 13:24:00
Jumbo benoemd één van de grootste namen in retail marketing die ons land rijk is: René Repko. De primeur is aan Marketing Report

Jasper Admiraal verlaat Kumpany

01-12-2025 | 13:02:00
Jasper Admiraal verlaat eind 2025 het experience marketingbureau Kumpany. Dit maakte hij bekend op zijn LinkedIn

NOISE groeit door naar 80 medewerkers

01-12-2025 | 09:36:00
NOISE maakt onderdeel uit van het Only-netwerk en bestaat deze maand 20 jaar.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.