EasyPark Group stuurt eerste parking-apps de ruimte in

Techbedrijf EasyPark Group lanceert een missie om buitenaardse bezoekers op aarde te verwelkomen. In samenwerking met het Grimeton Radio Station World Heritage Site in Zweden worden de parkeerapps EasyPark, ParkMobile en RingGo de ruimte in gestuurd.

Een parkeerapp in de ruimte

Cameron Clayton, CEO van EasyPark Group: "Bij EasyPark Group worden we gedreven door innovatie en uitdagingen, waarbij we zoeken naar unieke en praktische oplossingen om het leven makkelijker te maken voor automobilisten en om steden leefbaarder te maken. We wilden ons innovatieve werk van de afgelopen 20 jaar op een gedurfde manier laten zien die de aandacht trekt. Wat begon als een grappig idee leidde tot twee vragen: kunnen we onze apps de ruimte in sturen? En zou het kunnen helpen om onze steden en de aarde leefbaarder te maken?

World Space Week

Ter afsluiting van de World Space Week brengt EasyPark Group eerbetoon aan haar rijke nalatenschap van meer dan twee decennia innovatie. Dit doet EasyPark Group door haar apps de ruimte in te sturen. Dit initiatief probeert ook het mysterie te ontrafelen achter de meer dan 170.000 gerapporteerde UFO-waarnemingen sinds 1905**, en het ontbreken van tastbaar bewijs van contact met buitenaardse wezens.

In samenwerking met Grimeton Radio Station, een UNESCO Werelderfgoedlocatie in het zuidwesten van Zweden, hebben EasyPark Group en Grimeton de volledige code van de apps van EasyPark Group de ruimte ingestuurd door deze om te zetten in uitzendbare datasignalen. De apps zijn begonnen aan een interstellaire reis, een reis die afgelegd wordt met de snelheid van het licht.

Camilla Lugnet, CEO van Het Werelderfgoed van Grimeton: "We helpen EasyPark Group met de realisatie van dit initiatief via onze faciliteit en onze jarenlange ervaring in draadloze communicatie. Met radiotechnologie hebben we de apps de ruimte in gestuurd. Radio is nog steeds mainstream en het is spannend dat radio blijft bijdragen aan innovatie op het gebied van technologie en nieuwe mogelijkheden creëert." 

www.countercollective.nl

www.easypark.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook: 

Onderzoek Beeckestijn toont lage motivatie voor innovatie

19-08-2025 | 13:42:04
Uit onderzoek van Beeckestijn blijkt dat veel Nederlandse organisaties hun strategie rond innovatie op orde hebben, maar het ontbreekt vaak aan motivatie

Norday start AI for Good Studio voor AI-concepten

12-06-2025 | 14:55:00
De studio richt zich op het ontwikkelen van toepassingen die gericht zijn op gebruikers, cliënten, burgers of werknemers, en die zonder kunstmatige intelligentie niet mogelijk zouden zijn.

Martin Kok: Gebruik data, niet je onderbuik

11-04-2025 | 14:18:00
Martin Kok vertelt over het belang van data bij commerciële strategieën en het ontwikkelen van innovatieplatformen.

Food Matters Live kiest The Finest PR in Benelux

13-03-2025 | 15:29:00
Het bureau zal in samenwerking met het internationale mediateam de zichtbaarheid van Food Matters Live in deze regio vergroten.

[Interview] Menno Westinga over innovatie en creativiteit

10-02-2025 | 16:16:00
We spreken met Menno Westinga, Managing Director van Mediaplus, over het doorbreken van de gebaande paden en omgaan met nieuwe uitdagingen


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Nutricia start campagne tegen dreiging ondervoeding

03-10-2025 | 11:27:00
Uit onderzoek van Markteffect blijkt dat 85 procent van de Nederlanders zich (bijna) nooit zorgen maakt om zelf risico te lopen op ondervoeding.

Bob Koigi: Merken profileren zich als wereldwijde probleemoplossers

03-10-2025 | 11:10:58
Wereldwijde uitdagingen zijn te groot voor overheden of NGO’s om alleen aan te pakken. Steeds vaker stappen grote merken in dit domein

MediaMarkt brengt "Ik ben toch niet gek!" terug

03-10-2025 | 10:21:00
De slogan, die vanaf oktober weer te zien is in alle campagnes, krijgt een eigentijdse invulling die aansluit bij de huidige tijdsgeest.

[Vacatures] Springbok zoekt een Medior Projectmanager Marketing Automation

03-10-2025 | 09:47:00
Springbok is per direct op zoek naar een Medior Projectmanager Marketing Automation - Den Bosch

[Vacatures] PINK zoekt een Senior Social Advertising Consultant

03-10-2025 | 09:12:00
PINK is per direct op zoek naar Senior Social Advertising Consultant - Groningen  •  32-40 uur
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.