Dumpert brengt driedelige serie over verkeerspolitie

Serie volgt agenten van Team Verkeer Rotterdam tijdens hun werk

Dumpert heeft een driedelige documentaireserie gelanceerd over de verkeerspolitie in Rotterdam. In Dumpert: Team Verkeer worden agenten gevolgd tijdens hun dagelijkse werkzaamheden in de regio Rotterdam-Rijnmond.

De serie toont onder meer het begeleiden van de Rotterdam Marathon, het trainen van ambulance-escortes en het organiseren van het verkeer rondom de bekerfinale. Naast de operationele inzet is er aandacht voor de persoonlijke verhalen van de agenten.

Aandacht voor het werk van hulpdiensten

Presentator René van Leeuwen liep mee tijdens de opnames. René van Leeuwen: “Wat je ziet, is niet gespeeld. Alles is echt. Je voelt de adrenaline, de toewijding en soms zelfs de frustratie. Maar bovenal: het respect voor hun werk groeit met elke minuut die je kijkt.”

Met de serie wil Dumpert meer aandacht geven aan het werk van hulpdiensten. Eerder bracht het platform al de serie Ambu 146 over ambulancepersoneel.

Elke aflevering duurt een half uur. Dumpert: Team Verkeer is te bekijken via het platform van Dumpert en op YouTube.

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Sandra Phlippen benoemd tot commissaris Mediahuis NRC

28-01-2026 | 15:45:00
Econoom Sandra Phlippen treedt toe tot de raad van commissarissen van Mediahuis NRC. Per 1 mei volgt zij Mijntje Lückerath op

Dominique Henskens benoemd bij Mediahuis NRC

28-01-2026 | 12:53:00
Mediahuis NRC versterkt het commerciële managementteam met de aanstelling van Dominique Henskens als Director Commercial Strategy & Innovation

Noordhollands Dagblad zet regio centraal in merkcampagne

26-01-2026 | 12:10:05
De campagne benadrukt het belang van lokale journalistiek die dicht bij het dagelijks leven van lezers staat.

prettysocial media voegt Mediahuis-titels toe aan portfolio

22-01-2026 | 13:52:00
De socialmediakanalen van Autovisie, Culy, NSMBL, Bedrock, WANT, Manners en J/M Ouders zijn per direct beschikbaar binnen het aanbod van prettysocial media.

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Radio Insights Analist

15-01-2026 | 08:16:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Radio Insights Analist - Amsterdam


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Sporticonen leiden Olympische campagne Staatsloterij

28-01-2026 | 16:23:00
Staatsloterij lanceert haar Olympische Spelen-campagne met de boodschap Staatsloterij is supporter van dromen. De aftrap is een korte film waarin oud-olympisch kampioenen een centrale rol spelen

La Place kiest Buro Bagsy als influencermarketing partner

28-01-2026 | 15:59:21
La Place heeft na een pitchtraject gekozen voor Buro Bagsy als vaste partner voor influencer marketing.

HEMA grootste kanshebber bij The Best Social Awards

28-01-2026 | 10:59:12
HEMA is dit jaar de grootste kanshebber met 10 nominaties, verdeeld over meerdere categorieën, waaronder Beste Merk, Beste Videoserie en Beste Campagne

[Vacatures] Follo zoekt een Business Development Representative

28-01-2026 | 09:29:00
Follo is per direct op zoek naar Business Development Representative - 32-40 uur | Hybride werken

[Vacatures] Follo zoekt een Medior Advertising Specialist

28-01-2026 | 09:12:00
Follo is per direct op zoek naar Medior Advertising Specialist - 32-40 uur | Hybride werken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.