DPG Media en PSV verlengen mediapartnership met drie jaar
DPG Media en PSV hebben hun samenwerking met drie jaar verlengd. Het mediabedrijf blijft daarmee tot en met medio 2027 mediapartner van PSV.
Het partnership tussen DPG Media en PSV gaat al jaren terug, maar kreeg in 2021 zijn huidige vorm. Sindsdien wordt er samengewerkt op het gebied van contentcreatie, zoals bij het uitzenden van live sportwedstrijden via het Eindhovens Dagblad en het Algemeen Dagblad en bij de opbouw van DPG's merk Sportnieuws.nl.
Daarnaast zoeken beide partijen actief de verbinding met bedrijven in de regio, wat heeft geleid tot het bedenken en lanceren van succesvolle campagnes. Deze samenwerking biedt mogelijkheden om lokaal, regionaal en nationaal campagnes te ontwikkelen, met een focus op de Brainport-regio.
Michael Meuleners, partnershipmanager van DPG Media: "DPG Media ziet in PSV een waardevolle strategische partner. Met het Eindhovens Dagblad als onze vertegenwoordiger in deze regio, hebben we een lange en rijke geschiedenis met zowel Eindhoven als PSV. We zijn dan ook bijzonder trots dat we dit partnership kunnen verlengen. Het biedt ons de mogelijkheid om samen met verschillende bedrijven prachtige campagnes te realiseren. Ons doel is om, samen met PSV, het clubgevoel verder te laten groeien en uit te dragen, ver buiten de lijnen van het veld. We brengen PSV naar elke fan, in elke hoek van de regio.”
Frans Janssen, commercieel directeur van PSV: "We kunnen ons geen sterkere mediapartner wensen. De afgelopen jaren heeft onze samenwerking mooie resultaten opgeleverd. Via de kanalen van DPG Media boren we nieuwe doelgroepen aan en krijgen we aandacht voor verschillende exploitaties naast het voetbal. Ik ben benieuwd wat de komende drie jaar ons nog meer gaan brengen."
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Pijper Media neemt Ouders van Nu over per 1 maart 2026
Radiostations wijzigen programmering
[Vacatures] DPG Media zoekt een Partnerships Manager eCommerce
Ad Alliance: Premium video en SAVOD blijven groeien
Kim Koppenol verlaat RTL Nederland/DPG Media
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Antal Van Pelt: Goede voornemens voor merken, stop eens met rennen
VriendenLoterij zet winnaar Linda centraal in campagne
Diederik Breijer verlaat United Playgrounds
[Vacancy] VML has a position for Microsoft Marketing Coordinator: Events
[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Advertiser
Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers