DPG Media en PSV verlengen mediapartnership met drie jaar

DPG Media en PSV hebben hun samenwerking met drie jaar verlengd. Het mediabedrijf blijft daarmee tot en met medio 2027 mediapartner van PSV.

Het partnership tussen DPG Media en PSV gaat al jaren terug, maar kreeg in 2021 zijn huidige vorm. Sindsdien wordt er samengewerkt op het gebied van contentcreatie, zoals bij het uitzenden van live sportwedstrijden via het Eindhovens Dagblad en het Algemeen Dagblad en bij de opbouw van DPG's merk Sportnieuws.nl.

Daarnaast zoeken beide partijen actief de verbinding met bedrijven in de regio, wat heeft geleid tot het bedenken en lanceren van succesvolle campagnes. Deze samenwerking biedt mogelijkheden om lokaal, regionaal en nationaal campagnes te ontwikkelen, met een  focus op de Brainport-regio.

Michael Meuleners, partnershipmanager van DPG Media: "DPG Media ziet in PSV een waardevolle strategische partner. Met het Eindhovens Dagblad als onze vertegenwoordiger in deze regio, hebben we een lange en rijke geschiedenis met zowel Eindhoven als PSV. We zijn dan ook bijzonder trots dat we dit partnership kunnen verlengen. Het biedt ons de mogelijkheid om samen met verschillende bedrijven prachtige campagnes te realiseren. Ons doel is om, samen met PSV, het clubgevoel verder te laten groeien en uit te dragen, ver buiten de lijnen van het veld. We brengen PSV naar elke fan, in elke hoek van de regio.”

Frans Janssen, commercieel directeur van PSV: "We kunnen ons geen sterkere mediapartner wensen. De afgelopen jaren heeft onze samenwerking mooie resultaten opgeleverd. Via de kanalen van DPG Media boren we nieuwe doelgroepen aan en krijgen we aandacht voor verschillende exploitaties naast het voetbal. Ik ben benieuwd wat de komende drie jaar ons nog meer gaan brengen."

www.dpgmediagroup.com

www.psv.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

RTL Nederland: Lichte omzetgroei met ebitda-daling door overname

02-04-2026 | 15:13:00
RTL Nederland draaide over geheel 2025 een omzetgroei van 1,4 procent en zag zijn ebitda-winst dalen met 24 miljoen euro naar 133 miljoen euro. Dit blijkt uit bestudering door Marketing Report van de jaarstukken van DPG Media en RTL Group

DPG Media groeit door integratie RTL en abonnementen

31-03-2026 | 14:32:38
DPG Media heeft in 2025 een omzet van ruim 2 miljard euro gerealiseerd, mede door de integratie van RTL Nederland en beperkte organische groei.

DPG Media publiceert Journalistiek Jaarverslag 2025

25-03-2026 | 10:11:00
In het verslag over 2025 blikken 17 hoofdredacties van Nederlandse en Belgische nieuwsmerken terug op hun belangrijkste producties, innovaties en journalistieke afwegingen.

DPG Media/RTL Nederland vraagt KPN meer geld

23-03-2026 | 14:32:00
DPG Media vraagt KPN behoorlijk meer geld voor het aanbieden van de lineaire zenders van RTL Nederland. Daarbij wil DPG Media dat streamingdienst Videoland veel prominenter bij KPN beschikbaar komt


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Danique de Jong strateeg Havas Lemz

07-04-2026 | 14:12:04
De strateeg, bekend als initiatiefnemer van Wij eisen de nacht op, gaat zich bij het bureau richten op maatschappelijke thema’s als femicide en leercultuur.

[Vacatures] VENGEAN zoekt een Designer

07-04-2026 | 11:19:00
VENGEAN is per direct op zoek naar Designer 

Richard Vis naar Committed Agency

07-04-2026 | 11:03:46
Committed Agency stelt Richard Vis aan als Digital Director. In deze rol wordt hij verantwoordelijk voor de digitale operatie en de aansturing van het digitale team.

TUI stelt Chief Out-of-Officer aan

07-04-2026 | 10:20:00
TUI heeft de functie Chief Out-of-Officer ingevuld. De vacature, die eind maart werd gelanceerd, bleek geen 1 aprilgrap maar een campagne die leidde tot honderden sollicitaties.

Sven Vening over AI, talent en new business

06-04-2026 | 22:49:00
Marketing Report is in de Houthavens in Amsterdam en spreekt met Sven Vening, CEO van Dentsu Creative Amsterdam. Het bureau staat op de longlist voor SAN Bureau van het Jaar 2025 en werkt aan de volgende stap richting de shortlist
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.