DEPT ontwikkelt digitale campagne voor Kunstmuseum Den Haag

DEPT is door het Kunstmuseum Den Haag als marketingpartner in de arm genomen en heeft een mediaplan en campagnematerialen ontwikkeld om extra awareness rondom de Escher-tentoonstelling te creëren. 

Online videos

Deze eerste campagne is uitgerold via social kanalen en bestaat uit meerdere online video’s die de expositie met zowel Escher’s werken als de installaties van kunstenaars- en architectenduo Gijs van Vaerenbergh uitlichten. De installaties vormen een aanvulling op de werken van Escher en een ervaring voor de museumbezoeker van Kunstmuseum Den Haag

Om het karakter van de tentoonstelling te benadrukken en de doelgroep op een speelse manier aan het denken te zetten, is er binnen deze campagne voor gekozen om beeld en taal creatief met elkaar te verenigen. Danique de Bies, Art Director bij DEPT: "We vinden elkaar heel goed in onze gedeelde passie voor kunst en cultuur. Escher is een kunstenaar die je met zijn werk graag op het verkeerde been zet; hij laat je verwonderen waardoor je vaak twee keer moet kijken. Voor creatieven een vruchtbare voedingsbodem om een campagne op te ontwikkelen!"

Extra awareness

Ruby Tchi, Insights marketeer bij Kunstmuseum Den Haag: "We zijn enorm blij met de samenwerking met DEPT, hun creativiteit en data heeft ons geholpen om extra awareness rondom tentoonstelling Escher - Andere wereld’ te creëren. Inmiddels wordt er door Kunstmuseum Den Haag en DEPT ook gewerkt aan een campagne rondom de aankomende tentoonstelling van het museum en liggen er meer projecten in het verschiet."

www.deptagency.nl

www.kunstmuseum.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

DEPT ontwikkelt strategie achter cashloze Wero Thrift Club

19-11-2025 | 09:26:20
In Berlijn vond de eerste Wero Thrift Club plaats, een cashloze thriftmarkt waar alle transacties via Wero verliepen.

Inter lanceert INTERISTA met DEPT

13-11-2025 | 11:00:23
Het Nederlandse verfmerk Histor is gestart met Geef kleur aan jouw verhaal, een social-first campagne waarin persoonlijkheid en verhalen worden vertaald naar een eigen verfkleur.

Käthe Lisson: menselijke waarheid staat centraal in creatie

06-11-2025 | 09:49:35
Haar doel is te laten zien dat techgedreven bureaus kunnen leiden met creativiteit, werk ontwikkelen dat niet alleen intelligent en efficiënt is

Dimi Albers: Groeien is geen keuze meer – het is een manier van denken

27-10-2025 | 13:37:00
Global CEO Dimi Albers deelt zijn inzichten over ondernemerschap binnen DEPT, de kracht van snelheid en wat groei anno 2025 écht betekent.

DEPT zet in op groei met geïntegreerde aanpak

27-10-2025 | 09:18:32
Het marketing- en technologiebedrijf positioneert zich als The Growth Invention Company en richt zich op het versnellen van groei bij merken


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een SEA Specialist

21-11-2025 | 12:02:00
De Nieuwe Zaak (DNZ) is per direct op zoek naar SEA Specialist - Hybride, Zwolle

Being There wint pitch en lanceert Europese Melitta-campagne

21-11-2025 | 11:33:23
Always up for good coffee gaat deze maand live in NL, Zweden, Duitsland en Frankrijk en wordt via online kanalen, social en op de winkelvloer uitgerold.

Roorda en CoMensha roepen op om mensenhandel uit te sluiten

21-11-2025 | 11:16:00
Het initiatief vraagt aandacht voor signalen van uitbuiting, omdat slachtoffers vaak onzichtbaar blijven. Veel Nederlanders herkennen deze signalen niet

Glenn da Silva & Bente van Deventer: UNLIKE bouwt merken via social

21-11-2025 | 10:51:25
Glenn da Silva en Bente van Deventer van UNLIKE spreken met Bas Vlugt over de manier waarop social het vertrekpunt vormt voor merkontwikkeling

KPN opent de lijn om te appen met Sint

21-11-2025 | 08:55:21
Via een online ouderportaal kunnen ouders gegevens over hun kinderen invoeren, zoals naam, leeftijd en interesses.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.