DEPT ontwikkelt campagne Lapierre E-Zesty

DEPT ontwikkelt de Europese merkcampagne Light the way voor de Franse fietsenfabrikant Lapierre om de e-mountainbike E-Zesty te lanceren. De campagne vertolkt het concept van het doorbreken van de status quo, in een fietsencategorie die Lapierre zelf heeft geïntroduceerd.

Samenwerking mixedmediakunstenaars MANA

Om het idee van opschudding tot leven te brengen, werkte DEPT samen met de Parijse mixedmediakunstenaars MANA. Nathan Almera en Antoine Moirin, de kunstenaars en regiseurs achter MANA, gebruikten schetsen van het fietsframe, aantekeningen en contouren op een topografische kaart om het idee van vakmanschap te verbeelden. Het gebruik van mixed media maakte het mogelijk om de nadruk te leggen op de prestaties en de techniek van de Lapierre E-Zesty: alle titels en andere visuele attributen werden met de hand geknipt, geplakt, gekalligrafeerd en gescheurd. Vervolgens werd dit over de shots van de E-Zesty in de bergen geplaatst.

Lapierre E-Zesty

Manuel Di Tolve, Creative Director van DEPT: "We hebben ons vakmanschap in elk detail gestoken, waarbij we technische vaardigheid combineerden met handgemaakte expressie om de innovatieve geest van de Lapierre E-Zesty en de reis die hij biedt, te laten zien. Door het gebruik van mixed media konden we de eigenschapen van de Lapierre E-zesty goed benadrukken."

De campagne is nu live op meerdere markten in Europa en het Verenigd Koninkrijk via sociale kanalen en point of sale-merchandising.

Credits:

DEPT: Account: Thomas van Slooten, Projectmanager: Lotte van der Leegte, Strategist: Dennis Hamakers, Creatives: Pim van Bommel, Matthijs Groos, Creative director: Manuel Di Tolve, Designers: Bart van der Hoorn, Sander van Lit, Producers: Dennis Gijsbers | Client: Global brand director: Dorian Tabeau, Talent: Adrien Dailly | Production: Production Company: Artillerie, Producer: Luc Hueber, Executive producer: Philippe Avendaño Vera, Directors: MANA — Nathan Almeras & Antoine Moirin, Illustration and Animation: MANA — Nathan Almeras & Antoine Moirin, Lead Illustrator: Nathan Almeras, Offline edit: MANA — Nathan Almeras & Antoine Moirin, Sound recordist: Carles Prats Rey, Grading: Julia Rossetti, Music composing & sound design: Anthony Lladossa, D.O.P: Carles F. Gali, Focus Puller: Pau Ollé, 2ND/Data: Carmen de Val, Grip: Bernat Bisbal Font

www.deptagency.com 

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Tom Dorresteijn start als zelfstandig strategisch adviseur

04-03-2026 | 08:53:53
Hij blijft daarnaast parttime verbonden aan Studio Dumbar/DEPT als partner en strategisch adviseur van het managementteam en opdrachtgevers.

[Vacancy] DEPT has a position for Senior Digital Advertising Consultant

03-03-2026 | 07:36:00
DEPT is directly looking for Senior Digital Advertising Consultant - Hybrid, Netherlands

Praxis lanceert voorjaarscampagne met DEPT

02-03-2026 | 08:51:00
Praxis heeft DEPT aangesteld als creative lead agency na een competitieve pitch.

DEPT lanceert DEPT Studios met Adobe

23-02-2026 | 11:47:00
DEPT lanceert DEPT Studios, een enterprise content operating system dat is ontwikkeld in strategisch partnerschap met Adobe. De divisie combineert 20 jaar ervaring in global content operations met het 50/50 technologie-marketingmodel van DEPT.

BLACKROLL kiest DEPT als global digital partner

11-02-2026 | 10:23:00
BLACKROLL heeft DEPT aangesteld als global digital partner. Na een pitch gaat DEPT de digitale transformatie van het merk begeleiden


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bart Kokke: Aanbestedingen winnen begint bij het publieke belang

05-03-2026 | 11:39:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Bart Kokke, oprichter van consultancybureau Tender Canvas, dat gespecialiseerd is in aanbestedingstrajecten

All Response Media verzorgt volledige mediastrategie Amref

05-03-2026 | 10:47:00
Het bureau verzorgt voortaan naast DRTV ook de volledige mediastrategie, mediaplanning en media-inkoop voor de merkcommunicatie van de organisatie.

Manamana wordt Agency in Residence bij Cartel Agency

05-03-2026 | 10:01:44
Cartel Agency en Manamana gaan een structurele samenwerking aan, zonder te fuseren.

eyes + more vervolgt campagne met Sylvie Meis

05-03-2026 | 09:38:19
In deze fase staat het delen van voordeel centraal. De creatieve ontwikkeling van de campagne is in handen van VENGEAN.

ACT.agency wint pitch van Daimler Truck Nederland

05-03-2026 | 09:09:00
Het Amsterdamse bureau wordt verantwoordelijk voor de creatieve strategie, merkuitwerking en alle contentdisciplines.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.