DEPT in actie voor tienjarig jubileum van The Best Social Awards
DEPT heeft als sponsor bijgedragen aan het versterken van de look and feel van The Best Social Awards in 2024. Deze samenwerking is aangegaan ter ere van het tienjarig jubileum van de awardshow.
Deze vorm van het designpartnerschap ontstond na een open brainstormsessie over de invulling van de sponsoring en is bijzonder: DEPT is dit jaar niet alleen een partner, maar investeert in The Best Social Awards door het merk en de awards in de schijnwerpers zetten.
DEPT heeft een compleet huisstijlhandboek gecreëerd dat de basis vormde voor verschillende elementen, waaronder templates voor social media en nominatie-, introductie- en liveshowvideo’s die passen bij de huisstijl van dit tienjarige jubileum.
Bruikbare, opvallende stijl
Diederik Broekhuizen, CEO van The Best Social: “Niets is zo veranderlijk als het digitale landschap, en daarom is het voor ons elk jaar een uitdaging om mee te bewegen met de digitale trends, ook wat betreft vormgeving. De briefing voor DEPT was dan ook niet eenvoudig, maar zij hebben een zeer bruikbare, moderne en opvallende stijl voor ons ontwikkeld waar we ontzettend blij mee zijn.”
Manuel Di Tolve, Creative Director bij DEPT: “Ze nemen het publiek mee op een reis door de meest opvallende en baanbrekende content van het afgelopen decennium, waarbij frames met memorabele content elkaar opvolgen. Dit komt terug in zowel de assets die al online gepubliceerd zijn, als de uitingen die tijdens The Best Social Awards-liveshow op 1 februari hun debuut maken. Denk bijvoorbeeld aan de iconische award zelf, die digitaal tot leven wordt gebracht.”
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
DEPT ontwikkelt strategie achter cashloze Wero Thrift Club
Inter lanceert INTERISTA met DEPT
Käthe Lisson: menselijke waarheid staat centraal in creatie
Dimi Albers: Groeien is geen keuze meer – het is een manier van denken
DEPT zet in op groei met geïntegreerde aanpak
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een SEA Specialist
Being There wint pitch en lanceert Europese Melitta-campagne
Roorda en CoMensha roepen op om mensenhandel uit te sluiten
Glenn da Silva & Bente van Deventer: UNLIKE bouwt merken via social
KPN opent de lijn om te appen met Sint
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert