dentsu integreert Brand Advocacy in haar dienstverlening
Media agency dentsu Benelux integreert een concept binnen haar dienstverlening: Brand Advocacy. Hiermee creëert het meer focus voor oplossingen waarbij klanten vanuit een andere entiteit communiceren dan dat van het merk zelf, om zo merkvoorkeur en- overweging te beïnvloeden.
88 procent van de consumenten zegt verdiende media-aandacht meer te vertrouwen dan advertenties. Daarom adviseert dentsu, gedreven door media innovatie, haar klanten om naar een bredere mix te kijken dan alleen het inzetten van verschillende advertentiekanalen, om zo merkvoorkeur en- overweging te accelereren. Dentsu verenigt en versterkt drie bestaande proposities binnen het Brand Advocacy-concept waarbij klanten geholpen worden om andere middelen met mediawaarde in te zetten om een communicatieboodschap over te brengen:
- Via mensen - Influencermarketing
- Via werknemers - Employee Advocacy
- Via content, producten en events - Branded Contentpartnerships
Bovenstaande drie proposities zijn overigens niet nieuw in de markt, maar worden wel vaak afzonderlijk ingezet. Bewezen is dat deze het vertrouwen en de geloofwaardigheid van het merk bij de doelgroep vergroten. Ook is bewezen dat bij verdergaande integratie naast effectiviteit ook efficiency wordt beïnvloed. De toevoeging van dentsu Creative Studio maakt het concept compleet. Hiermee combineert dentsu mediawaarde met onderscheidende creativiteit, wat een essentieel onderdeel is van het activeren van, en samenwerken met, merkambassadeurs.
Co van Kempen, Head of Media, dentsu Benelux: "Wij vinden, binnen dentsu, dat je je verhaal niet alleen zelf moet vertellen. Door je als merk te verbinden met mensen of platformen die bij je passen, ontwikkel je een emotionele connectie met je doelgroep. Onze modern media visie op merken bouwen gaat om: aandacht, effectiviteit en vertrouwen. We zijn trots dat dit is terug te vinden in onze Brand Advocacy-propositie waarmee we influencers, platformen en zelfs medewerkers binnen je merk activeren gezamenlijk je verhaal te vertellen. We kijken er naar uit om met meer merken hier samen aan te werken."
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Mark van Dijk wordt CEO van consultancybedrijf Highberg
Richard Smoorenburg: Koffieprut Kijken
25 opmerkelijke account wins in 2025
Mark van Dijk verlaat dentsu
[DutchMedia Podcast] met Ruud de Langen over 2025 en 2026
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Uncle Bill en More Nutrition openen All You Can Cheat-restaurant
Mountain creëert uniforme merkstijl voor Praxis en Brico (Maxeda)
[The List] Giesbers retail
ING-campagne richt zich op online verleiding
Antal Van Pelt: Goede voornemens voor merken, stop eens met rennen
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen