Dentsu Creative Amsterdam bestaat twintig jaar

Dentsu Creative Amsterdam bestaat twintig jaar. Het bureau startte in 2005 onder de naam ACHTUNG! en maakte sindsdien campagnes voor onder meer KPN, Volkswagen, Defensie, Rabobank, Porsche en Zalando.

In 2019 werd Sven Vening directeur van het bureau. Onder zijn leiding richt Dentsu Creative Amsterdam zich op vijf werkgebieden: branding, campagnes, experience, social en pr.

Continuïteit in cultuur

Sven Vening: "Al 20 jaar werken we, weliswaar onder verschillende namen, met verschillende mensen maar altijd met dezelfde herkenbare energie. Het bureau is in de jaren groter geworden maar de cultuur is niet of nauwelijks veranderd en belangrijker nog, we maken jaar in jaar uit werk wat opvalt en hebben in die jaren geweldige merken mogen vormen en transformeren."

Team viert jubileum

Het team van Dentsu Creative Amsterdam staat stil bij het jubileum met een gezamenlijke activiteit buiten kantoor.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

KPN start campagne tegen online buitensluiten jongeren

12-09-2025 | 08:08:00
Dentsu Creative Amsterdam maakt Iedereen Behalve-campagne, opvolger van de Stukje van mij

Dentsu Creative werkt voor Prinses Máxima Centrum

02-09-2025 | 09:27:00
De samenwerking begon met de campagne voor de Maand van Kinderkanker. Hierin staat het thema beter worden centraal

Defensie en Dentsu lanceren: Tijd om de stap te zetten

01-09-2025 | 00:00:00
Op 1 september start het Ministerie van Defensie de campagne Tijd om de stap te zetten, ontwikkeld door Dentsu Creative Amsterdam

Dentsu overweegt verkoop internationale tak

29-08-2025 | 17:35:00
De Japanse reclamegroep Dentsu is zich aan het oriënteren op de verkoop van de niet-Japanse activiteiten. Daarmee zou een einde komen aan de ambitie om te concurreren met de andere grote spelers als Omnicom/IPG, WPP, Publicis en Havas.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.