De Pathé Groep lanceert Pathé Home in Frankrijk
Deze week wordt Pathé Home officieel gelanceerd in Frankrijk. Dit TVOD-platform voor de huur en aankoop van films is in Nederland ontwikkeld en gebaseerd op het in 2011 geïntroduceerde Pathé Thuis.
Pathé Home
Het TVOD (Transactional Video-on-Demand) platform Pathé Home biedt consumenten de huur en aankoop van een breed aanbod van films, zonder abonnement. Bij de soft launch afgelopen april waren er 3000 filmtitels direct beschikbaar op Pathé Home, dit aantal wordt binnen een jaar uitgebreid naar 5000 met zowel de nieuwste filmtitels direct uit de bioscoop als tijdloze klassiekers en alles daartussen.
Nederlandse gezichten bij internationale ambities
Jacques Hoendervangers, algemeen directeur Pathé Nederland, draagt per 14 mei de eindverantwoordelijk voor Pathé in België en Zwitserland. Marco van Demen, Country Manager Pathé Thuis, is per direct eindverantwoordelijk voor de commerciële uitrol van Pathé Home. Barry de Bruin, huidig Director IT bij Pathé, is met de lancering van Pathé Home verantwoordelijk voor de verdere technische ontwikkeling van het VOD-platform.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
TheAnyThing opent privébioscopen in Pathé Eindhoven
Pathé introduceert bioscoopstoel als kerstornament
Pathé Nederland gaat reorganiseren
Pathé introduceert Mystery Classic
Pathé zet campagnestrategie voort
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
[Marketing Week] Bob Koigi: marketeers verhogen digitale bestedingen in 2026
Fightclub zet mens centraal in campagne Hulphond Nederland
[Vacancy] Cheil Benelux has a position for Medior Strategist / Strategy Manager
[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Senior PR & Events Manager
[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Senior Paid Social Specialist
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen