Dutch Digital Design: Suzanne Visser neemt voorzittersrol over van Bert Hagendoorn

Dutch Digital Design viert haar tiende verjaardag. Tijdens het jaarlijkse Partner Dinner, dat op 23 mei plaatsvindt in Club Ace, viert de organisatie deze mijlpaal met alle 35 bureaus die aangesloten zijn als partners. Oprichter Bert Hagendoorn geeft zijn voorzittersstokje door aan Suzanne Visser en richt zich vanaf nu op partnerships. Daarnaast is het bestuur vernieuwd en sluiten drie bureaus aan als partners.

Vernieuwd bestuur

De samenstelling van de organisatie is vanaf vandaag ook veranderd met bestuursleden. Aan de bestaande bestuursleden Suzanne Visser (de nieuwe voorzitter), Sebastiaan Scheer (curatie) en Bert Hagendoorn (partnerships) zijn de nieuwe bestuursleden Sofie de Kam (events) en Niny Ezinga (communicatie) toegevoegd. Alain Dujardin neemt na vijf jaar afscheid van het dagelijks bestuur en neemt de rol van hoofd van de Raad van Advies over van Daniel Sytsma.

Bert Hagendoorn: "Super dat Dutch Digital Design is uitgegroeid tot een community die iedereen kent. Het is inmiddels een sterk merk dat Nederlandse bureaus verder brengt met zichtbaarheid en het delen van kennis. Met het vernieuwde bestuur en Suzanne als krachtige nieuwe voorzitter kunnen we de komende tijd vooruit!"

Suzanne Visser: "Na jarenlang gebouwd te hebben aan deze stichting zijn we nu klaar voor de volgende stap. Door de kracht van al deze bureaus te bundelen kunnen we samen meer bereiken, kennis uitwisselen en nieuwe samenwerkingsverbanden aangaan. We kijken er enorm naar uit om ook de komende tijd de Nederlandse branche verder te versterken.”

Nieuwe partners

De afgelopen jaren groeide het aantal bureaus dat aansloot als partner van de stichting naar 35, waarvan de nieuwste partners Kemari, Total Design en TBWA zijn. De komende periode groeit de groep aan de hand van de toelatingscriteria door naar maximaal 40. Hiermee behoudt de groep de functie van exclusief keurmerk van de beste bureaus op het gebied van digital design in Nederland. Daarnaast werkt de stichting nu ook samen met merken die in-house design afdelingen hebben, zij kunnen zich ook aansluiten als Supporting Brands.

www.dutchdigital.design

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

Nederlandse bureaus prominent aanwezig op SXSW London

26-05-2025 | 14:28:00
Meer dan 200 Nederlandse creatieven, merken en bureaus reizen af naar Londen

Volgende stap in groei Dutch Digital Design met extra bestuurslid

03-04-2025 | 11:41:16
Tijd voor een duo-interview met Dominique en Suzanne over deze stap

Dominique Henskens versterkt bestuur Dutch Digital Design

01-04-2025 | 11:25:11
Ze gaat zich richten op strategieontwikkeling voor de stichting en de merken die zich als Supporting Brands aan Dutch Digital Design verbinden

Dutch Digital Design en Erasmus starten AI-onderzoek

24-03-2025 | 15:43:00
De Erasmus Universiteit is in samenwerking met Dutch Digital Design een onderzoek gestart naar de impact van AI op creatieve bureaus.

Dutch Digital Design tijdens SXSW: Immersive Experiences For Good

23-02-2024 | 10:22:21
Tijdens het South by South West festival in Austin presenteren Nederlandse bureaus virtual-, augmented-, en immersive projecten.
 

Gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.