DDB Amsterdam ontwikkelt campagne #RaboMath voor Rabobank

Anders dan voorheen spreekt de Rabobank primair jonge beleggers aan met de Rabobank dichter bij je doel-campagne. Met als vertrekpunt dat je onverwacht veel geld op kan bouwen door allerlei kleine uitgaven te skippen en te starten met Rabo Beheerd Beleggen.

Het creatieve idee is een twist op de #girlmath en #boymath TikTok-trend, waarbij Gen-Z financiële keuzes met een vette knipoog voor zichzelf verantwoordt. De dichter bij je doel-campagne voor Rabo Beheerd Beleggen toont hoe je onverwacht mooie doelen dichtbij brengt. Bijvoorbeeld door die daily luxe lunches en lattes net iets vaker te skippen.

Jeena van der Heul, Creative Director 180 Global: "De dichter bij je doel-campagne is bedoeld om jongeren aan te spreken en complexe onderwerpen zoals beleggen begrijpelijk te maken. Wat we maken voelt daarom niet meteen als reclame, maar volgt een 'audience-first' aanpak door herkenbare situaties op een authentieke manier uit te voeren."

Bekijk de campagne hier.

Credits:

Opdrachtgever: Rabobank | Bureau: DDB Amsterdam | Productie: DDB in huis productie | Regisseur: Sjors Baarveld

www.ddbamsterdam.nl

www.rabobank.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Esprix 2026: Goud voor Ace, TBWA en DDB

21-05-2026 | 00:43:00
Tijdens de bijzondere uitreiking tussen levensgrote geprojecteerde kunst van Van Gogh zijn de bronzen, zilveren en gouden bekroningen bekendgemaakt.

DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO

01-12-2025 | 23:16:00
DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO. Het is het gevolg van de overname van IPG door Omnicom en de strategie die Omnicom daarna gepresenteerd heeft

Pol Hoenderboom maakt overstap van DDB naar DEPT

24-11-2025 | 08:50:00
In zijn functie geeft Hoenderboom creatieve leiding aan klanten in Amsterdam, waaronder bol, Logitech, Wero, Philips, Grolsch en de Bijenkorf.

TBWA\NEBOKO houdt huis bij Effies 2025

13-11-2025 | 22:53:00
Woeaaaaah! Het kan bijna niet anders dan dat TBWA\NEBOKO alle Nederlandse Effie-records heeft gebroken

DDB en Transavia lanceren platform: Niet normaal gewoon

04-11-2025 | 11:00:00
Na een gewonnen pitch eerder dit jaar presenteert DDB Amsterdam het merkplatform voor Transavia: Niet normaal gewoon
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Scheepens zoekt een Account Manager

05-06-2026 | 10:06:00
Scheepens is per direct op zoek naar Account Manager

[Vacatures] Scheepens zoekt een Project Manager

05-06-2026 | 09:51:00
Scheepens is per direct op zoek naar Project Manager

Fenno Bavelaar: POV - Wat is nog social native?

05-06-2026 | 09:28:05
De basis blijft: wat wil ik vertellen, aan wie, en waarom? Daarom denk ik dat er niet zoiets bestaat als overkoepelend social native.

Floris van de Weg algemeen directeur Roorda Tabula Rasa

04-06-2026 | 15:22:21
Volgens het bureau moet die samenstelling bijdragen aan verdere groei, positionering en organisatieontwikkeling.

Lingotto kiest This Agency na pitchtraject

04-06-2026 | 15:08:00
Het Amsterdamse bureau wordt verantwoordelijk voor het actualiseren van de visuele identiteit en creatieve communicatie van de ontwikkelaar.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.