DDB Amsterdam ontwikkelt campagne #RaboMath voor Rabobank

Anders dan voorheen spreekt de Rabobank primair jonge beleggers aan met de Rabobank dichter bij je doel-campagne. Met als vertrekpunt dat je onverwacht veel geld op kan bouwen door allerlei kleine uitgaven te skippen en te starten met Rabo Beheerd Beleggen.

Het creatieve idee is een twist op de #girlmath en #boymath TikTok-trend, waarbij Gen-Z financiële keuzes met een vette knipoog voor zichzelf verantwoordt. De dichter bij je doel-campagne voor Rabo Beheerd Beleggen toont hoe je onverwacht mooie doelen dichtbij brengt. Bijvoorbeeld door die daily luxe lunches en lattes net iets vaker te skippen.

Jeena van der Heul, Creative Director 180 Global: "De dichter bij je doel-campagne is bedoeld om jongeren aan te spreken en complexe onderwerpen zoals beleggen begrijpelijk te maken. Wat we maken voelt daarom niet meteen als reclame, maar volgt een 'audience-first' aanpak door herkenbare situaties op een authentieke manier uit te voeren."

Bekijk de campagne hier.

Credits:

Opdrachtgever: Rabobank | Bureau: DDB Amsterdam | Productie: DDB in huis productie | Regisseur: Sjors Baarveld

www.ddbamsterdam.nl

www.rabobank.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO

01-12-2025 | 23:16:00
DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO. Het is het gevolg van de overname van IPG door Omnicom en de strategie die Omnicom daarna gepresenteerd heeft

Pol Hoenderboom maakt overstap van DDB naar DEPT

24-11-2025 | 08:50:00
In zijn functie geeft Hoenderboom creatieve leiding aan klanten in Amsterdam, waaronder bol, Logitech, Wero, Philips, Grolsch en de Bijenkorf.

TBWA\NEBOKO houdt huis bij Effies 2025

13-11-2025 | 22:53:00
Woeaaaaah! Het kan bijna niet anders dan dat TBWA\NEBOKO alle Nederlandse Effie-records heeft gebroken

DDB en Transavia lanceren platform: Niet normaal gewoon

04-11-2025 | 11:00:00
Na een gewonnen pitch eerder dit jaar presenteert DDB Amsterdam het merkplatform voor Transavia: Niet normaal gewoon

Eerste veertig bureaus voor ADNIGHT Amsterdam bekend

08-07-2025 | 11:33:16
Op 10 oktober openen onder meer DEPT, Monks, AI AM, 100%, Ace en Dawn hun deuren voor het publiek.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[The List] Wunder

23-01-2026 | 13:38:12
Wunder is een creatief geleid en strategisch gedreven branding bureau uit Amsterdam.

[Vacatures] Fightclub zoekt een Performance Strategist Breda

23-01-2026 | 13:21:23
Fightclub is per direct op zoek naar Performance Strategist - Breda

WPP centraliseert productie-units in WPP Production

23-01-2026 | 12:01:00
WPP heeft aangekondigd voor zijn creatieve tak de collectieve productie per 23 februari 2026 samen te brengen in WPP Production. Het label Hogarth vervalt daarmee

Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director

23-01-2026 | 11:52:50
Neeltje Prevo is gestart als Account Director

[Vacatures] Fightclub zoekt een SEA Specialist

23-01-2026 | 10:47:00
Fightclub is per direct op zoek naar SEA Specialist - Breda
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.