CS Digital Media lanceert Fanta Beetlejuice metro in Rotterdam

CS Digital Media, in samenwerking met Fanta, Warner Bros. Discovery en EssenceMediaCom, heeft een campagne gelanceerd ter promotie van de bioscoopfilm Beetlejuice Beetlejuice. Vanaf nu tot 1 november rijdt een volledig bestickerde Beetlejuice-metro door Rotterdam op het RET-netwerk. De metro is versierd met de kenmerkende zwart-witte strepen van Beetlejuice en bevat een QR-code die reizigers kunnen scannen voor exclusieve ervaringen, zoals het winnen van bioscoopkaartjes en tickets voor Walibi.

Anouk van Huissteden, Senior Marketing Manager The Coca-Cola Company: "De enige echte Soul Train uit de film, rijdt nu door Rotterdam! Met de branded metro die door Rotterdam rijdt, dompelen we consumenten volledig onder in Fanta Beetlejuice. Zowel de voorbijgangers als de passagiers, want we hebben niet alleen een waanzinnige buitenkant, maar ook de binnenkant van de metro is volledig in stijl van Fanta Beetlejuice."

Mark Veenman, COO CS Digital Media: "Met 138 km aan metrolijnen, is deze Fanta Beetlejuice metro niet alleen door de reizigers te aanschouwen maar zal de gehele maand oktober ook binnen het landschap van de metropoolregio Rotterdam en Den Haag een zeer verrassende verschijning zijn."

Vincent Scheltema, directeur Formaat Plus: "In opdracht van CS Digital Media hebben wij weer een volledige metro van de RET mogen omtoveren tot een ware eyecatcher in het Rotterdamse metro landschap. Van productie tot en met montage, een mooi maatwerkproject waar we best trots op zijn."

De promotie maakt deel uit van de bredere marketingcampagne rondom de film, die sinds 5 september in de bioscopen draait.

www.csdigitalmedia.nl

www.coca-colacompany.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Marketing Report en CSDM nemen deel aan Museumnacht 2025

04-09-2025 | 15:34:58
Marketing Report en CSDM slaan de handen ineen voor een groots project tijdens de Amsterdamse Museumnacht

Mark Veenman: Realtime data zorgen voor eerlijke Out of Home

20-08-2025 | 09:49:00
Een gesprek over pionieren in digital out of home, kunst als content en de inzet van AI om bereik en transparantie te verbeteren.

Pride 2025 is aanleiding tot creatief AI-experiment in metro Amsterdam

01-08-2025 | 10:49:00
Pride 2025 is aanleiding tot creatief AI-experiment in metro Amsterdam. Een creatief experiment van CS Digital Media en Another Dimension

Recap: CS Digital Media over prijsmodellen in public video

22-05-2025 | 14:28:00
Het event vond plaats bij Bernie’s op Circuit Zandvoort en bracht vakgenoten samen rond thema’s als CTV, YouTube en Digital Out of Home (DOOH).

Campagne Oreo in beeld op stationsschermen CS Digital Media

14-05-2025 | 13:06:00
Campagne Oreo in beeld op stationsschermen CS Digital Media. SuperHeroes ontwikkelt opvallende uiting op Triple schermen
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: De toekomst van tv-metingen ligt in big data

05-09-2025 | 12:26:13
Door de explosie van streamingplatforms, on-demand content en gefragmenteerd kijkgedrag hebben traditionele meetmethoden moeite om het tempo bij te houden

Closed on Monday toont avontuur met De Koffiejongens

05-09-2025 | 09:27:58
Closed on Monday heeft voor De Koffiejongens een landelijke campagne ontwikkeld die de nieuwsgierige houding van het koffiemerk centraal stelt.

[Vacatures] TBWA zoekt een Brand Coordinator (NL)

05-09-2025 | 09:01:00
TBWA is per direct op zoek naar Brand Coordinator (NL) - Full-time  \  Amsterdam

Johan van der Zanden: Jeroen past perfect bij ons merk

04-09-2025 | 13:11:00
[Interview] Johan van der Zanden over de nieuwe supermarktmanager Daan, gespeeld door Jeroen van Koningsbrugge

Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn

04-09-2025 | 13:00:37
Albert Heijn heeft acteur Jeroen van Koningsbrugge gepresenteerd als het nieuwe gezicht in de reclamecampagnes.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.