[Cross Media Case] Paul Cudok over Mentos Grote Prijs van Nederland

Op 18 oktober worden Cross Media Awards 2023 uitgereikt in PHIL Haarlem. Wavemaker zendt de case Mentos Grote Prijs van Nederland in. We spreken Paul Cudok, Senior Brand Manager bij Mentos, over het project.

Kun jij jouw bedrijf/organisatie introduceren?

Wavemaker is het grootste media & contentbureau van Nederland. Wavemaker mixed data, technologie en creativiteit om merken te laten groeien. Die groei ontstaat niet vanzelf; die moet je provoceren door nieuwe wegen te bewandelen. Positive Provocation noemt Wavemaker dat. DPG Brandstudio belooft maximaal resultaat voor merken door media, data en creativiteit slim in te zetten en advertising en content vanuit een zo relevant mogelijke invalshoek te ontwikkelen en te distribueren binnen het eigen netwerk. StudioM, het nieuwe creatieve collectief van GroupM, gelooft heilig dat synergie tussen creatie en media dé oplossing is om tot uitzonderlijke content te komen die opvalt.

Hoe kijken jullie vanuit jouw bedrijf/organisatie naar Cross Media?

StudioM trad op als verbinder tussen Wavemaker, DPG Brandstudio, Mentos en Grote Prijs van Nederland voor een frisse nieuwe crossmediale samenwerking. Samen geloven we dat crossmedia pas echt perfect is wanneer alle diepgaande kennis per kanaal en partner ook daadwerkelijk wordt ingezet om de content binnen die kanalen te sturen en te optimaliseren. Puur vak- en maatwerk dus, van idee tot aan productie en distributie. Crossmedia is meer dan de juiste content op de juiste plek met dezelfde eenduidige boodschap. Het gaat om vertrouwen in het partnership en opereren als één team.

www.wavemakerglobal.com

www.groupm.com

www.dpgmediagroup.com

www.nu.nl

www.qmusic.nl

www.mentos.nl

www.soundersmusic.com

www.crossmediaawards.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Fightclub geeft ticket weg voor BAM Congress 2025

25-11-2025 | 16:35:00
Fightclub organiseert een actie waarbij deelnemers kans maken op een ticket voor het BAM Congress 2025.

Smirnoff start wereldwijde Why Change a Good Thing-campagne

25-11-2025 | 14:28:26
De campagne richt zich op de culturele positie van het merk en de nadruk op constante smaak en kwaliteit.

Dirk van den Bosch: iO is agency, tech én consultancy

25-11-2025 | 12:04:00
In een gesprek met Bas Vlugt vertelt Dirk van den Bosch hoe iO werkt op het snijvlak van technologie, creatie, marketing en consultancy

Rick Franx: Social-first en bewijslast bij Abovo Maxlead

25-11-2025 | 11:31:00
In een gesprek met Marketing Report vertelt Rick Franx hoe de verschuiving van creatie naar bewijslast het werk fundamenteel verandert

Hotel L’Amour ontwikkelt derde hoofdstuk in ANWB-serie

25-11-2025 | 10:10:00
Het is het derde hoofdstuk in de serie ANWB helpt Nederland op weg, waarin de organisatie laat zien dat ondersteuning verder gaat dan pech onderweg.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.