Counter en ABCommunication gaan strategische samenwerking aan

Het storytelling-bureau Counter in Zaandam en het Belgische pr-bureau ABCommunication bundelen hun krachten in een strategische samenwerking om merken in de Benelux te ondersteunen bij communicatie en pr.

Afgelopen twee jaar werkten de bureaus al samen op verschillende accounts zoals Gorillas, EasyPark, HomeExchange en XGIMI.

Raymond Bresching, mede-eigenaar en communicatiestrateeg bij Counter: “De samenwerking met ABCommunication is succesvol en leuk! Het smaakt naar meer en daarom maken we onze samenwerking officieel.”

Belgisch creatief bureau

ABCommunication, gevestigd in het Vlaams-Brabantse Tienen, is een creatief bureau gespecialiseerd in pr, social media en influencer marketing. Het bureau heeft een uitgebreide ervaring in de tech-, lifestyle- en FMCG-sector en werkt voor bekende merken zoals ALDI, Sony PlayStation en Victoria Benelux.

Wim Coeckelbergh, eigenaar van ABCommunication, benadrukt het succes van eerdere samenwerkingen: "De afgelopen twee jaar leert ons dat de samenwerking met Counter vruchtbaar is gebleken. Door onze gecombineerde expertise in Nederland en België kunnen we onze klanten beter binnen de verschillende markten helpen."

www.countercontent.nl

www.countercreatives.nl

www.abcommunication.be

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Denise Jongkind: Design en communicatie zijn één

11-08-2025 | 08:54:00
Visueel kom je sterker uit de verf als je verhaal klopt. De basis van design word vaak mede gevormd door een goed narratief

Denise Jongkind naar Counter Collective als artdirector

07-08-2025 | 09:11:28
Ze gaat aan de slag met merkidentiteiten, campagnes en communicatiemiddelen.

Lonneke van der Horst: klanten reageren positief op merknaam Ayvens

24-07-2025 | 12:35:00
In 2024 hebben LeasePlan en ALD Automotive hun merken gewijzigd in Ayvens. We spreken Lonneke van der Horst, marketing directeur van Ayvens Nederland hierover. Ayvens is (net als voorheen ALD Automotive) onderdeel van de Franse bank Société Générale

Dutch PR Awards 2025 - Ayvens: Stad van morgen

21-07-2025 | 12:42:00
Counter ondersteunt Ayvens bij merkbekendheid na fusie ALD en LeasePlan

Counter Collective aan de slag voor Logistiek020 en Qarry

24-06-2025 | 12:16:00
Communicatiebureau Counter uit Zaandam is gestart met opdrachten voor Logistiek020 en Qarry.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

BMW start wereldwijde campagne voor iX3

15-09-2025 | 15:51:00
BMW heeft samen met Jung von Matt HAMBURG een internationale campagne gelanceerd rond de introductie van de BMW iX3.

Supermarkt Dirk benadrukt betaalbaarheid met Telegraaf-bijlage

15-09-2025 | 14:05:00
Supermarktketen Dirk heeft een bespaarbijlage uitgebracht in De Telegraaf. Daarmee speelt de keten in op de discussie over koopkracht en prijzen

Univé Zakelijk kiest Zandbeek na creatieve pitch voor zakelijke marketingcampagnes

15-09-2025 | 12:31:00
Verzekeraar Univé heeft na een pitch Zandbeek verkozen als creatief bureau voor zakelijke marketingcampagnes en content

[Vacatures] iO zoekt een Marketing Strateeg

15-09-2025 | 08:50:00
iO is per direct op zoek naar Marketing Strateeg - Campus Den Bosch

[Vacatures] Influentials zoekt een Medior Campaign Manager

15-09-2025 | 07:49:00
Influentials is per direct op zoek naar Medior Campaign Manager (36-40 uur) Fulltime · Rotterdam / Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.