Campagne Primark met VROUW en LINDA.

Ten behoeve van de viering van 15 jaar Primark in Nederland is in het kader van een campagne een samenwerking geraliseerd met LINDA. (Talpa Network) en VROUW (Mediahuis Nederland).

Als kick-off van de campagne organiseerde Primark in Rotterdam een jubileumevent waar 15 vrouwen een make-over kregen onder leiding van stylist Maik de Boer. Hierbij stond de meest recente Primark collectie centraal die de diversiteit van vrouwen omarmt.

De vrouwen, van wie een voor- en na foto werd gemaakt, en hun persoonlijke verhalen dienden als basis voor de verdere campagne. Een aantal van de vrouwen werd uitgebreid geïnterviewd door VROUW en LINDA., in deze (online en print) artikelen staan hun verhalen centraal en vertellen ze wat de make-over voor hen heeft betekent.  

Christine Braun, Corporate Communications Manager Primark: ’Bij Primark vinden we het belangrijk om vrouwen in al haar fases te ondersteunen en haar mooi te laten voelen. Dit wilden we graag onderstrepen tijdens ons 15-jarige bestaan in Nederland. Bij dit evenement en de campagne kwam alles samen. Blije gezichten, waardevolle gesprekken, empowerment en heel veel lol. Wij konden echt een stapje verder gaan – iets betekenen – door deze speciale avond voor 15 prachtige vrouwen te organiseren, samen met partners die ons begrijpen. Dit was in alle opzichten geslaagd.’’

www.primark.com

www.vrouw.nl

www.mediahuis.nl

www.linda.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Merkcampagne DVHN en LC zet regio en lezer centraal

10-02-2026 | 14:50:19
De campagnes zijn ontwikkeld met G2K Brand Design Agency en richten zich op het versterken van de band met lezers tussen 30 en 50 jaar.

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Audioproducer bij 100% NL

10-02-2026 | 08:15:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Audioproducer bij 100% NL - Amsterdam

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Fullstack Developer

10-02-2026 | 08:04:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Fullstack Developer - Amsterdam

Dumpert grootste Nederlandstalige Instagram-account

04-02-2026 | 15:38:03
Dumpert is 2026 begonnen met stevige groeicijfers. Het platform heeft de grens van 3 miljoen volgers op Instagram bereikt

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Teamlead Sales

29-01-2026 | 10:12:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Teamlead Sales - Amsterdam
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Geen stap terug in groene marketing

13-02-2026 | 10:05:26
Merken voelen druk om hun duurzaamheidsboodschap terug te schroeven. Nieuwe data van Kantar laat zien dat dit juist de verkeerde stap zou zijn.

HEMA en Lay’s winnen Tikkie Campagne Awards

13-02-2026 | 09:30:00
Tijdens het Tikkie-seminar op het ABN AMRO Open in Rotterdam Ahoy werden zij bekroond voor hun campagnes binnen de Tikkie-app.

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Content Producer Social

13-02-2026 | 08:55:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Content Producer Social - Full-time · Amsterdam

truus brengt Jumbo met Gullie naar carnavalspodia

13-02-2026 | 08:51:06
Het nummer maakt tijdens carnaval deel uit van de officiële setlist van de artiest, die in één week meer dan dertig optredens verzorgt.

[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een Social Strategy Lead

13-02-2026 | 08:36:00
De Nieuwe Zaak (DNZ) is per direct op zoek naar Social Strategy Lead - Hybride, Zwolle
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.