Butlon opent eerste fysieke winkel in Almelo

Sinds 29 november 2024 heeft Butlon niet alleen een online-supermarkt, maar ook een fysieke vestiging - aan het Vincent van Goghplein in Almelo.

De opening wordt extra bijzonder gemaakt door een bezoek van Sinterklaas. Vanaf 15:30 uur kunnen kinderen en hun ouders de goedheiligman ontmoeten en genieten van een gezellige Sinterklaasmiddag in de winkel. Daarnaast zijn er exclusieve openingsaanbiedingen beschikbaar voor alle bezoekers.

www.butlon.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

INTERSPORT steunt Prinses Máxima Centrum tijdens Vierdaagse

14-07-2025 | 10:53:10
De Nijmeegse Vierdaagse staat voor retailserviceorganisatie EK Retail in het teken van het Prinses Máxima Centrum voor kinderoncologie.

René Repko CMO Jumbo

11-07-2025 | 13:10:00
Jumbo benoemd één van de grootste namen in retail marketing die ons land rijk is: René Repko. De primeur is aan Marketing Report

Nederlander Jochanan Senf wordt CEO van Ben & Jerry’s

11-07-2025 | 11:06:00
Jochanan Senf, afkomstig uit Nederland, start medio juli als global chief executive officer van Ben & Jerry’s

Jorieke de Vries weg bij Jumbo - René Repko opvolger

09-07-2025 | 20:19:00
Jorieke de Vries verlaat per 1 augustus 2025 supermarktketen Jumbo. Haar vertrek volgt enkele maanden na de aanstelling van Tom Heidman als interim-CEO

Gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.