Coopr gaat op in Brand Potential Benelux

Integratie Coopr en Brand Potential afgerond per 1 mei

Met de officiële lancering per 1 mei is Brand Potential Benelux operationeel vanuit kantoren in Amsterdam, Rotterdam en Antwerpen. Het strategisch merk- en communicatiebureau biedt een combinatie van merkonderzoek, strategie, design en PR, onder de noemer Influence by Design.

Deze filosofie draait om het bewust ontwerpen van merkinvloed met een mix van heldere strategie, onderscheidend design en versterkende PR. Brand Potential Benelux is onderdeel van Brand Potential Group en maakt deel uit van het Candid-platform.

Integratie van Coopr en versterking van het team

Jos Govaart, managing director van Brand Potential Benelux: “We hebben de afgelopen maanden de tijd genomen om te zorgen voor een sterke integratie van Coopr en het reeds bestaande Brand Potential. Dat wilden we zorgvuldig doen, allereerst met veel aandacht voor de mensen die er werken maar natuurlijk ook met oog op behoeften uit de markt.”

 “We beschikken over een divers palet van ontzettend talentvolle mensen met verschillende perspectieven, ervaring en expertises die tot uiting komen in het werk dat we leveren. We zoeken via gedegen research naar onderliggende waarheden die zorgen voor betere beslissingen. We ontwerpen krachtige, betrouwbare merkidentiteiten, opvallende merkcampagnes en gedenkwaardige PR-activaties. Dat is wat we bedoelen met Influence by Design.”

Vijfkoppig leadership team

Het nieuwe bureau telt 36 professionals en staat onder leiding van Guillaume Furminger (Executive Creative Director), Laila de Vries (Client Service Director), Judith Vermulst (PR Director), Jos Govaart (Managing Director) en Ali Marmaduke (Strategy Director). Laatstgenoemde werkte eerder bij onder andere Bulletproof, DesignBridge en Hill & Knowlton.

Jos Govaart: “Ali brengt een indrukwekkende staat van dienst met zich mee met meer dan 15 jaar ervaring in strategische merkpositionering en -ontwikkeling. Zijn expertise in consumentengedrag en merkstrategie zorgt voor een waardevolle toevoeging aan het leadership team.”

Brand Potential Benelux werkt voor merken als Albert Heijn, Etos, Coca-Cola, Pathé, LinkedIn, Eurostar, Pickwick en Volvo Cars. De groep is internationaal actief, met het hoofdkantoor in Londen.

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Mike Hendrixen: AI neemt je baan niet, nog niet

05-09-2025 | 09:37:00
Ik ben niet op zoek naar een andere baan, maar ik zag dat er meer dan 315 vacatures openstaan op de website van OpenAI

ICMA 2025 - Karvan Cevitam Top 2 Druivend

04-09-2025 | 11:06:00
Influencer & Content Marketing Awards. ICMA 2025 - Top 2 Druivend

HappyLife en Megawatt lanceren essence-campagne

02-09-2025 | 14:53:55
Met een roze caravan en de slogan Make beauty fun trekt essence langs festivals en winkelcentra om bezoekers kennis te laten maken met de producten.

PR-Dashboard organiseert opnieuw PR-Bootcamp Beginnen met PR

01-09-2025 | 14:45:00
Op 18 september 2025 organiseert PR-Dashboard voor de tweede keer het PR-Bootcamp Beginnen met PR.

Nominaties Dutch PR Awards 2025

30-08-2025 | 11:14:00
Op deze plaats gaan we alle nominaties voor de Dutch PR Awards 2025 bekendmaken. De namen van de personen en inzendingen linken door naar de ingezonden cases

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: De toekomst van tv-metingen ligt in big data

05-09-2025 | 12:26:13
Door de explosie van streamingplatforms, on-demand content en gefragmenteerd kijkgedrag hebben traditionele meetmethoden moeite om het tempo bij te houden

Closed on Monday toont avontuur met De Koffiejongens

05-09-2025 | 09:27:58
Closed on Monday heeft voor De Koffiejongens een landelijke campagne ontwikkeld die de nieuwsgierige houding van het koffiemerk centraal stelt.

[Vacatures] TBWA zoekt een Brand Coordinator (NL)

05-09-2025 | 09:01:00
TBWA is per direct op zoek naar Brand Coordinator (NL) - Full-time  \  Amsterdam

Johan van der Zanden: Jeroen past perfect bij ons merk

04-09-2025 | 13:11:00
[Interview] Johan van der Zanden over de nieuwe supermarktmanager Daan, gespeeld door Jeroen van Koningsbrugge

Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn

04-09-2025 | 13:00:37
Albert Heijn heeft acteur Jeroen van Koningsbrugge gepresenteerd als het nieuwe gezicht in de reclamecampagnes.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.