Coopr gaat op in Brand Potential Benelux

Integratie Coopr en Brand Potential afgerond per 1 mei

Met de officiële lancering per 1 mei is Brand Potential Benelux operationeel vanuit kantoren in Amsterdam, Rotterdam en Antwerpen. Het strategisch merk- en communicatiebureau biedt een combinatie van merkonderzoek, strategie, design en PR, onder de noemer Influence by Design.

Deze filosofie draait om het bewust ontwerpen van merkinvloed met een mix van heldere strategie, onderscheidend design en versterkende PR. Brand Potential Benelux is onderdeel van Brand Potential Group en maakt deel uit van het Candid-platform.

Integratie van Coopr en versterking van het team

Jos Govaart, managing director van Brand Potential Benelux: “We hebben de afgelopen maanden de tijd genomen om te zorgen voor een sterke integratie van Coopr en het reeds bestaande Brand Potential. Dat wilden we zorgvuldig doen, allereerst met veel aandacht voor de mensen die er werken maar natuurlijk ook met oog op behoeften uit de markt.”

 “We beschikken over een divers palet van ontzettend talentvolle mensen met verschillende perspectieven, ervaring en expertises die tot uiting komen in het werk dat we leveren. We zoeken via gedegen research naar onderliggende waarheden die zorgen voor betere beslissingen. We ontwerpen krachtige, betrouwbare merkidentiteiten, opvallende merkcampagnes en gedenkwaardige PR-activaties. Dat is wat we bedoelen met Influence by Design.”

Vijfkoppig leadership team

Het nieuwe bureau telt 36 professionals en staat onder leiding van Guillaume Furminger (Executive Creative Director), Laila de Vries (Client Service Director), Judith Vermulst (PR Director), Jos Govaart (Managing Director) en Ali Marmaduke (Strategy Director). Laatstgenoemde werkte eerder bij onder andere Bulletproof, DesignBridge en Hill & Knowlton.

Jos Govaart: “Ali brengt een indrukwekkende staat van dienst met zich mee met meer dan 15 jaar ervaring in strategische merkpositionering en -ontwikkeling. Zijn expertise in consumentengedrag en merkstrategie zorgt voor een waardevolle toevoeging aan het leadership team.”

Brand Potential Benelux werkt voor merken als Albert Heijn, Etos, Coca-Cola, Pathé, LinkedIn, Eurostar, Pickwick en Volvo Cars. De groep is internationaal actief, met het hoofdkantoor in Londen.

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

DGTL en ABN AMRO breiden mentorprogramma uit

03-03-2026 | 16:00:00
De DGTL Academy krijgt in 2026 een prominente plek op DGTL Festival met een 160 m² LED-installatie.

Any kiest The Romans voor internationale lancering

03-03-2026 | 13:50:00
Any bereidt zich voor op de marktintroductie van zijn eerste elektrische voertuig en heeft daarvoor The Romans Amsterdam aangesteld als internationaal creatief partner

STRIKE Group opent hoofdkantoor in Utrecht

03-03-2026 | 13:45:57
Met de verhuizing brengt de organisatie CDDN, EDM, Hummingbird Data Group, GeoInsights en GuestWave samen op één locatie.STRIKE Group opent hoofdkantoor in Utrecht

Lorenzo Sorce: Transparantie is cruciaal in MLM

02-03-2026 | 12:09:00
Multilevel marketing roept al jaren discussie op. Toch wordt het model wereldwijd al decennia toegepast.

Waarom jouw beste campagne misschien niet online staat

02-03-2026 | 09:32:42
Evenementen, beurzen, informele ontmoetingen en bezoeken aan winkels blijven plekken waar merken worden ervaren zonder concurrentie van andere prikkels.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Giesbers bundelt Giesbers Retail, Hippo en ENABL

03-03-2026 | 12:30:00
Met deze stap kiest het familiebedrijf voor een geïntegreerde positionering als marketingpartner voor retailmerken in de Benelux.

Capitola ontwikkelt AI Project Mapping Fabrique des Lumières

03-03-2026 | 12:16:00
Het ging om een twee uur durend immersive event waarin een design werd gepresenteerd. De opdrachtgever blijft vertrouwelijk.

Think Yellow ontwikkelt werving voor Transdev

03-03-2026 | 11:30:00
De werving richt zich op mensen die nog geen buschauffeur zijn, maar openstaan voor een carrièreswitch.

Crocodile Agency tekent jubileumcampagne Verkade

03-03-2026 | 09:56:00
Verkade viert zijn 140-jarig bestaan met de campagne Elke verjaardag verdient Verkade.

[Vacatures] Fitzroy zoekt een Social Strateeg Lead

03-03-2026 | 08:54:00
Fitzroy is per direct op zoek naar Social Strateeg Lead 
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.