Boomerang ontwikkelt merkidentiteit voor Big Sounds Amsterdam

Boomerang en Publicis Groupe hebben de merkidentiteit/huisstijl voor het tweejaarlijkse muziekfestival Big Sounds Amsterdam, onderdeel van Jazz Orchestra of the Concertgebouw (JOC) ontwikkeld. Van 29 september tot 3 oktober zal Big Sounds, met een mix van relevante Nederlandse en internationale ontwikkelingen voor grote ensembles op het gebied van jazz en muziekinvloeden van over de hele wereld, in heel Amsterdam te horen zijn.

Met de wens om movement in de jazz industrie te tonen hebben Publicis Groupe, Boomerang en Big Sounds de handen ineengeslagen om een passende, aansprekende merkidentiteit/huistijl te creëren. De huisstijl, zowel de creatie van een logo, kleuren pallet, lettertype, illustraties als verschillende templates voor social assets en OOH-materialen zijn volledig onder de loep genomen.

Rico de Lange, Executive Creative Director bij Boomerang Agency: "Voor ons stond een symfonie van creativiteit en verschillende stijlen centraal gedurende het ontwikkelproces. Het doel is om te laten zien dat Big Sounds de perfecte mix is tussen gerenommeerde artiesten uit de jazz-industrie én daarbuiten, innovatie en de heritage van het Jazz Orchestra of the Concertgebouw. Met een frisse, nieuwe uitstraling willen we ons richten om een jongere generatie, om zo meer aandacht en focus op deze prachtige wereld van muziek te creëren. Want het gaan uiteindelijk om de kracht van het collectief en het combineren van verschillende muziekstijlen, om zo nieuwe sounds te creëren en impact te maken op zowel bestaand als nieuw publiek."

Janna Kröse, marketeer bij Jazz Orchestra of the Concertgebouw: "Om wereldwijde toonaangevende ensembles een podium te bieden kwamen wij met het idee voor Big Sounds Amsterdam. Een initiatief waarin vijf podia in Amsterdam, waaronder Tolhuistuin, De Meervaart en het Concertgebouw, samenwerken om verschillende concerten te hosten. Een aansprekende merkidentiteit voor dit initiatief mocht niet ontbreken en daarom hebben we bij Publicis Groupe en Boomerang aangeklopt, met een feestelijk eindresultaat als gevolg."

Credits:

Lennert Stok – Design lead | Kayleigh Ferron - Designer | Rico De Lange – Executive Creative Director | Maartje Luns – Project Manager | Lieve Weeteling – Project Manager | Leroy Yzer – Senior Designer

www.boomerangagency.com

www.publicisgroupe.com

Lees ook:

Bekende Nederlandse vrouwen delen ervaringen in TENA-campagne

17-10-2025 | 12:37:27
Rond Wereld Menopauze Dag lanceert TENA de campagne Het is stil voor de overgang, ontwikkeld in samenwerking met Publicis Groupe Nederland en Boomerang.

Boomerang zet mentale gezondheid centraal op Adnight

30-09-2025 | 08:42:00
Het programma onderzoekt thema’s als creativiteit onder druk, inclusiviteit in media en authentieke representatie in campagnes.

Publicis: Meerderheid staat open voor inclusieve reclame

17-09-2025 | 09:45:59
Publicis Groupe NL presenteert de tweede editie van het Brands, Pride & Advertising-onderzoek.

Tanya Leedekerken start bij Boomerang

11-09-2025 | 09:10:44
Zij treedt toe tot het Executive Committee van Publicis Groupe Netherlands en rapporteert in haar rol aan Isabelle Dacz

ADsterdam verwelkomt duizend creatieven in Amsterdam

03-07-2025 | 10:12:00
Het evenement werd georganiseerd door Publicis Groupe NL in samenwerking met ADCN en Soundsright.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Makro en Yune lanceren campagne over de hectiek van december

05-11-2025 | 10:43:09
Onder het motto De meest hysterische tijd van het jaar positioneert de groothandel zich als partner voor ondernemend Nederland in een periode vol hectiek

Feestcampagne Coca-Cola combineert creatie en AI

05-11-2025 | 09:15:00
Coca-Cola start de campagne Refresh Your Holidays, waarin de mensen worden geëerd die achter de schermen de magie van de feestdagen mogelijk maken

Stukje Van Mij uitgeroepen tot beste PR-campagne

05-11-2025 | 08:44:00
De KPN-campagne Stukje Van Mij is tijdens de Global SABRE Awards uitgeroepen tot de beste PR-campagne ter wereld.

Melvin Woudenberg lanceert Growth Agency Gangmakers

05-11-2025 | 08:00:00
Het bureau combineert digital marketing, technologie en AI om bedrijven te helpen groeiplafonds te doorbreken.

[Vacatures] Crocodile Agency zoekt een Senior Strategist

05-11-2025 | 07:31:00
Crocodile Agency is per direct op zoek naar Senior Strategist - 32u-40u · Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.