Belgische spoormaatschappij NMBS kiest voor iO

De Belgische Spoorwegmaatschappij (NMBS) heeft blended agency iO gekozen als innovatiepartner. iO zal het innovatielab van NMBS de komende 2 jaar ondersteunen bij het ontwikkelen en uitvoeren van ideeën die treinreizigers meer gebruikerscomfort en reisplezier bieden.

Het NMBS-innovatielab is verantwoordelijk voor het lanceren van vernieuwingen die problemen voor treinreizigers oplossen en hen meer reiscomfort bieden. In de afgelopen vier jaar heeft het al meer dan vijftig proof of concepts gerealiseerd, waarvan twintig succesvol zijn geïmplementeerd.

Na een recente pitch koos het iO als partner van het innovatieprogramma van NMBS. In die rol zal iO de spoorwegmaatschappij helpen om via servicedesign en AI-trajecten eventuele innovatieprojecten verder te ontwikkelen of uit te rollen.

Dries Steyaert, Business Lead bij iO: “We zijn blij dat we de komende twee jaar met NMBS mogen samenwerken om haar innovatiedoelstellingen te verwezenlijken. We zetten onze expertise in innovatieprocessen, UX- en servicedesign, en technologische knowhow graag in om haar reizigers meer gebruikerscomfort te bieden.”

www.iodigital.com

www.belgiantrain.be

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Viola van der Linden: Generatie Alpha kiest anders

10-06-2026 | 20:54:59
Generatie Alpha (geboren vanaf 2010) groeit op in een digitale wereld waarin relevantie en gemak de standaard zijn

Wim De Laet iO: AI is geen tool maar technologie

10-06-2026 | 20:47:00
Marketing Report is in Antwerpen, op de campus van iO, voor de eerste editie van CNTRL + SHIFT LIVE

iO helpt AP Hogeschool groeien in Vlaanderen

27-05-2026 | 13:31:00
AP Hogeschool heeft zich ontwikkeld tot de sterkst groeiende hogeschool van Vlaanderen. Het aantal nieuwe studenten groeide sinds 2018 bijna tot het dubbele.

[Vacatures] io zoekt een Business Automation Consultant - Campus Rotterdam

22-05-2026 | 10:40:00
iO is per direct op zoek naar Business Automation Consultant - Campus Rotterdam

[Vacatures] io zoekt een (Interim) Marketing Automation Consultant

22-05-2026 | 09:55:00
iO is per direct op zoek naar(Interim) Marketing Automation Consultant - Campus Eindhoven


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

De Reclamefabriek onderzoekt marketingproductie

11-06-2026 | 17:37:00
De Reclamefabriek legt met onderzoek onder 350 marketingprofessionals en 35 diepte-interviews een structureel probleem in marketingproductie bloot.

NOISE maakt campagne voor drinkwaterbesparing

11-06-2026 | 17:28:17
NOISE is verantwoordelijk voor de landelijke campagne Word geen Douchebag. Fris in 5 minuten, die Nederlanders moet aanzetten tot korter douchen.

PEEK ontwikkelt visuele wereld voor Peachtree

11-06-2026 | 17:13:00
Voor een merk dat sterk leunt op smaak was de centrale vraag hoe die beleving direct voelbaar gemaakt kon worden

Conceptboosting maakt ICT-campagne voor VNG

11-06-2026 | 16:23:00
Met de campagne wil VNG namens 342 gemeenten laten zien hoeveel digitale techniek schuilgaat achter alledaagse gemeentelijke dienstverlening.

Cannes Lions: Publicis Amsterdam bij eerste nominaties

11-06-2026 | 14:22:00
De eerste nominaties voor de Cannes Lions zijn bekend gemaakt. Bij de Innovations Lions is Publicis Amsterdam genomineerd met de campagne Utrecht Energized voor Renault
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.