Belgische spoormaatschappij NMBS kiest voor iO

De Belgische Spoorwegmaatschappij (NMBS) heeft blended agency iO gekozen als innovatiepartner. iO zal het innovatielab van NMBS de komende 2 jaar ondersteunen bij het ontwikkelen en uitvoeren van ideeën die treinreizigers meer gebruikerscomfort en reisplezier bieden.

Het NMBS-innovatielab is verantwoordelijk voor het lanceren van vernieuwingen die problemen voor treinreizigers oplossen en hen meer reiscomfort bieden. In de afgelopen vier jaar heeft het al meer dan vijftig proof of concepts gerealiseerd, waarvan twintig succesvol zijn geïmplementeerd.

Na een recente pitch koos het iO als partner van het innovatieprogramma van NMBS. In die rol zal iO de spoorwegmaatschappij helpen om via servicedesign en AI-trajecten eventuele innovatieprojecten verder te ontwikkelen of uit te rollen.

Dries Steyaert, Business Lead bij iO: “We zijn blij dat we de komende twee jaar met NMBS mogen samenwerken om haar innovatiedoelstellingen te verwezenlijken. We zetten onze expertise in innovatieprocessen, UX- en servicedesign, en technologische knowhow graag in om haar reizigers meer gebruikerscomfort te bieden.”

www.iodigital.com

www.belgiantrain.be

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

iO helpt AP Hogeschool groeien in Vlaanderen

27-05-2026 | 13:31:00
AP Hogeschool heeft zich ontwikkeld tot de sterkst groeiende hogeschool van Vlaanderen. Het aantal nieuwe studenten groeide sinds 2018 bijna tot het dubbele.

[Vacatures] io zoekt een Business Automation Consultant - Campus Rotterdam

22-05-2026 | 10:40:00
iO is per direct op zoek naar Business Automation Consultant - Campus Rotterdam

[Vacatures] io zoekt een (Interim) Marketing Automation Consultant

22-05-2026 | 09:55:00
iO is per direct op zoek naar(Interim) Marketing Automation Consultant - Campus Eindhoven

iO organiseert webinar over EU Digital Identity Wallet

21-05-2026 | 17:13:00
Op 18 juni 2026 organiseert iO een gratis Engelstalig webinar waarin experts uitleggen wat deze ontwikkeling betekent in de praktijk.

Tamara Van Dalen: De campus is onze creatieve motor

20-05-2026 | 15:59:00
Marketing Report is op 29 mei in Rotterdam voor Agency at Night. Tijdens dit event openen 51 bureaus hun deuren voor jong talent en andere nieuwsgierigen


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Follo wint negen European Search Awards

27-05-2026 | 15:07:00
Follo heeft tijdens de European Search Awards 2026 in Porto negen awards gewonnen, waaronder twee gouden en zeven zilveren onderscheidingen.

Wenneker Amsterdam produceert wereldwijde Philips Avent-campagne

27-05-2026 | 13:10:00
Philips Avent lanceert met Share the Care een wereldwijde campagne die aandacht vraagt voor de druk en verwachtingen waarmee moeders dagelijks te maken hebben

Cees Faes: Ferrari is niet Apple-compatible. Blijkbaar.

27-05-2026 | 12:56:49
Enzo Ferrari zei ooit: “Aerodynamics are for people who can’t build engines.” Ferrari ging nooit over efficiëntie. Ferrari ging over excess.

Unox focust op festivalzomer met Knaks

27-05-2026 | 09:58:00
Unox start deze zomer een campagne waarmee het merk zich nadrukkelijker wil verbinden aan typische Nederlandse zomermomenten.

LePub breidt wereldwijd management uit

27-05-2026 | 09:20:56
Met de benoemingen wil het internationale netwerk van Publicis Groupe de creatieve kwaliteit en de wereldwijde impact van het werk verder versterken.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.