Belgische spoormaatschappij NMBS kiest voor iO

De Belgische Spoorwegmaatschappij (NMBS) heeft blended agency iO gekozen als innovatiepartner. iO zal het innovatielab van NMBS de komende 2 jaar ondersteunen bij het ontwikkelen en uitvoeren van ideeën die treinreizigers meer gebruikerscomfort en reisplezier bieden.

Het NMBS-innovatielab is verantwoordelijk voor het lanceren van vernieuwingen die problemen voor treinreizigers oplossen en hen meer reiscomfort bieden. In de afgelopen vier jaar heeft het al meer dan vijftig proof of concepts gerealiseerd, waarvan twintig succesvol zijn geïmplementeerd.

Na een recente pitch koos het iO als partner van het innovatieprogramma van NMBS. In die rol zal iO de spoorwegmaatschappij helpen om via servicedesign en AI-trajecten eventuele innovatieprojecten verder te ontwikkelen of uit te rollen.

Dries Steyaert, Business Lead bij iO: “We zijn blij dat we de komende twee jaar met NMBS mogen samenwerken om haar innovatiedoelstellingen te verwezenlijken. We zetten onze expertise in innovatieprocessen, UX- en servicedesign, en technologische knowhow graag in om haar reizigers meer gebruikerscomfort te bieden.”

www.iodigital.com

www.belgiantrain.be

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

iO helpt AP Hogeschool groeien in Vlaanderen

27-05-2026 | 13:31:00
AP Hogeschool heeft zich ontwikkeld tot de sterkst groeiende hogeschool van Vlaanderen. Het aantal nieuwe studenten groeide sinds 2018 bijna tot het dubbele.

[Vacatures] io zoekt een Business Automation Consultant - Campus Rotterdam

22-05-2026 | 10:40:00
iO is per direct op zoek naar Business Automation Consultant - Campus Rotterdam

[Vacatures] io zoekt een (Interim) Marketing Automation Consultant

22-05-2026 | 09:55:00
iO is per direct op zoek naar(Interim) Marketing Automation Consultant - Campus Eindhoven

iO organiseert webinar over EU Digital Identity Wallet

21-05-2026 | 17:13:00
Op 18 juni 2026 organiseert iO een gratis Engelstalig webinar waarin experts uitleggen wat deze ontwikkeling betekent in de praktijk.

Tamara Van Dalen: De campus is onze creatieve motor

20-05-2026 | 15:59:00
Marketing Report is op 29 mei in Rotterdam voor Agency at Night. Tijdens dit event openen 51 bureaus hun deuren voor jong talent en andere nieuwsgierigen


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Knauf lanceert Oranjeband-shirt voor vakmensen

03-06-2026 | 15:06:00
Knauf Nederland speelt in op de WK-koorts met de introductie van het Oranjeband-shirt.

AWOL ontwikkelt wereldwijde campagne voor Wingstop

03-06-2026 | 14:43:00
Wingstop heeft Club Wingstop gelanceerd, een loyaltyplatform voor vaste gasten en fans van de fastfoodketen.

[The List] Studio Yukon

03-06-2026 | 14:27:30
Studio Yukon is een campaign agency gevestigd in Utrecht. We ontwikkelen campagneconcepten, merkwerelden en campagneproducties voor ambitieuze merken

Frank de Boer en PwC testen AI tijdens WK

03-06-2026 | 13:18:00
PwV hoe menselijk inzicht en kunstmatige intelligentie kunnen samenwerken bij het voorspellen van wedstrijden.

McDonald’s zet Grimace centraal tijdens WK-campagne

03-06-2026 | 12:15:00
McDonald’s lanceert deze zomer wereldwijd een FIFA World Cup-campagne met voetbaliconen als David Beckham, Lamine Yamal, Ronaldinho, Son Heung-min en Thierry Henry
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.