Baba Touré en Guy Lokhoff lanceren influencer marketingbureau Combo, Noushin Shirzadi directeur

Baba Touré en Guy Lokhoff lanceren influencermarketingbureau Combo. Combo biedt de volledige scope van influencermarketing anno 2024 en ontwikkelt strategieën op een cultureel relevante manier.

Gedreven door dezelfde missie en kernwaarden als die van social-first bureau Home (voorheen Hammerfest), maar met een eigen propositie, organisatie en portfolio. Zo wordt er aan Combo gebouwd sinds het afgelopen jaar. Het idee om een influencer marketingbureau te starten ontstond echter al langer geleden.

Baba Touré: “We merkten met onze Home-campagnes dat er behoefte was aan een partij die handelt vanuit maatschappelijke waarden, de volledige focus legt op influencer marketing als specialisme en begrijpt hoe je merken bouwt in deze tijd. De wereld van influencer marketing is volop in ontwikkeling en we geloven in de toekomst ervan. Daarom hebben we besloten Combo op te richten.” 

Combo neemt het community-denken als startpunt, met het doel om merken te verbinden met cultuur door samen te werken en te co-creëren met community frontrunners. Zo noemt het bureau de influencers van vandaag. Dit zijn mensen die een waardevolle stem hebben binnen community’s en narratieven kunnen veranderen.

Focus

Met een volledig geïntegreerde aanpak - van community-onderzoek tot influencerselectie, conceptontwikkeling, contentstrategie, creatie, distributie en impactanalyse - wil Combo bijdragen aan de commerciële doelstellingen van een merk.

Het bureau wordt geleid door Noushin Shirzadi, die hiervoor vijf jaar als business director heeft gewerkt bij communicatiebureau oona. Ze startte haar carrière bij Hearst als marketeer en brand manager voor verschillende mediamerken.

Inclusievere morgen

Noushin Shirzadi: "Toen ik voor het eerst hoorde over Combo, wist ik dat dit mijn volgende stap zou zijn. Vanuit de gedeelde missie om een inclusievere morgen te creëren met het werk dat we met community frontrunners maken, zie ik het als onze uitdaging om met alles wat we doen voorbij het geijkte te gaan. Community is het nieuwe buzzwoord in marketing. Dat juich ik toe, zolang er transparant en vanuit ethische waarden wordt gehandeld. It’s a two-way street. Weet tegen wie je het hebt en wat hen beweegt, voordat je iemands aandacht vraagt vanuit een merkperspectief. Ik kijk ernaar uit om hier met Combo het verschil te mogen maken.”

Combo werkt sinds de oprichting voor klanten als Zeekr, Slachtofferhulp en Rookvrije Generatie. De focus ligt, net als bij partnerbureau Home, op zowel commerciële als maatschappelijke klanten.

www.comboagency.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

NEEW ontwikkelt actie voor lancering Filled Tony’s

17-02-2026 | 14:13:00
Met de campagne speelt Tony’s in op drukke momenten en volle agenda’s, door mensen onverwacht te verrassen met een gevulde reep.

MCoBeauty kiest AndAgencyAmsterdam in Benelux

12-02-2026 | 08:51:01
De samenwerking bestaat uit een always-on-aanpak aangevuld met campagnes die gedurende het jaar zichtbaar zijn in de Benelux.

Odido past Jutta-commercial binnen 24 uur aan

11-02-2026 | 10:11:00
Odido heeft minder dan 24 uur na de olympische gouden race van Jutta Leerdam een aangepaste versie van zijn lopende tv-commercial uitgezonden

[Vacancy] Scooperz has a position for Social & Influencer Marketer

11-02-2026 | 08:16:00
Scooperz is directly looking for Social & Influencer Marketer - Breda

Havas Lemz ontwikkelt 360-campagne rond Optimel Vezels

05-02-2026 | 15:27:00
Optimel introduceert Optimel Vezels, een productlijn die consumenten helpt om makkelijker meer vezels binnen te krijgen.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dentsu Creative ontwikkelt campagne rond kinderkanker

17-02-2026 | 16:23:00
De social- en OOH-campagne speelt in op het inzicht dat veel mensen ouders en kinderen met kinderkanker willen steunen, maar niet weten hoe.

Esprix versterkt jury 26e Gouden Giraffe Awards

17-02-2026 | 15:19:21
De inzendperiode voor de Esprix Awards start dit jaar al op 22 december. Daarmee krijgen inzenders de mogelijkheid om nog vóór de feestdagen hun cases aan te melden

Joe Public ontwikkelt campagne voor KiKa

17-02-2026 | 14:55:02
Op Wereld Kinderkankerdag lanceert KiKa samen met Joe Public een campagne onder het motto Laat kinderdromen uitkomen.

NEEW ontwikkelt actie voor lancering Filled Tony’s

17-02-2026 | 14:13:00
Met de campagne speelt Tony’s in op drukke momenten en volle agenda’s, door mensen onverwacht te verrassen met een gevulde reep.

VENGEAN ontwikkelt branding voor Natuurbegraafplaatsen van Waarde

17-02-2026 | 09:01:00
In de merkstrategie staat de combinatie van centrale kwaliteitsbelofte en lokale identiteit centraal.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.