Annis Anakotta Creative Director VENGEAN

Annis Anakotta is gestart als Creative Director bij VENGEAN. Hij brengt jarenlange ervaring mee uit verschillende creatieve bureaus en werkt daarmee aan de verdere ontwikkeling van het bureau.

Anakotta was eerder actief bij bureaus als Wave, Pluspoint, Indie, JWT, Han Snel en Brompton Road. Daarnaast richtte hij mede het bureau WRAP op. Vanuit die achtergrond neemt hij zowel creatieve expertise als ondernemerservaring mee.

Internationale en nationale campagnes

Anakotta werkte aan campagnes voor internationale merken zoals Coca-Cola, PepsiCo, Singapore Airlines en Philips Domestic Appliances, inmiddels Versuni. Ook ontwikkelde hij campagnes voor Nederlandse merken als Bakker Bart, Tele2, Hans Anders en Belsimpel.

Zijn werk combineert internationale creativiteit met een sterke focus op herkenbaarheid en aansluiting bij het merk.

Retail kracht

Naar eigen zeggen heeft Anakotta een bijzondere affiniteit met retail. Die expertise is volgens VENGEAN van waarde voor klanten als Hans Anders Nederland en België en eyes + more.

Met zijn brede ervaring verwacht het bureau creatieve meerwaarde te bieden aan zowel bestaande als nieuwe klanten.

www.vengean.com


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Sjors Wagemakers stapt over van bol naar NOBEARS

09-10-2025 | 10:56:00
Digitaal bureau NOBEARS heeft Sjors Wagemakers aangesteld als head of finance

Susan van Geenen komt per 1 januari 2026 in Raad van Toezicht NPO

08-10-2025 | 23:46:00
Susan van Geenen is door Koning Willem-Alexander op voordracht van BBB-minister Gouke Moes (van OCW) per 1 januari 2026 benoemd tot lid van de Raad van Toezicht van de NPO.

Strategische groei voor Finally an Agency

08-10-2025 | 11:38:00
Het Rotterdamse bureau breidt het team uit met Björn van der Most, Senior Creative Strategist / Copywriter, en Jessica Looman, Jr. Content Creative.

Rens Quirijnen en Helen Fernando stappen over naar DEPT

08-10-2025 | 10:33:00
DEPT breidt het creatieve team in Nederland verder uit met de komst van Rens Quirijnen en Helen Fernando. Het duo start als associate creative directors

Barry Bol start als artdirector bij The USP Agency

07-10-2025 | 08:51:37
Bol komt over van Selmore, waar hij werkte aan campagnes voor Look-O-Look, Škoda, ASN Bank en Klene
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.