Alfred kiest voor BrightPensioen

Het Amsterdamse reclamebureau Alfred heeft voor de pensioenoplossing van BrightPensioen gekozen. Alfred kan nu helemaal Bright aan hun eigen pensioen bouwen. 

Eddy Salfischberger, Managing Director bij Alfred: "Naast het leukste werk maken voor de leukste klanten willen we ook het leukste reclamebureau van Nederland zijn. Daar hoort dan natuurlijk ook een goede pensioenregeling voor onze medewerkers bij."

Sjaak Zonneveld, directeur BrightPensioen: "Dat Alfred voor BrightPensioen kiest is natuurlijk mooie reclame voor ons. Dat kun je wel aan ze overlaten."

Belangrijke arbeidsvoorwaarde

Pensioen is voor werknemers een belangrijke arbeidsvoorwaarde, zeker in de huidige krappe arbeidsmarkt. Dat komt ook naar boven in een recentelijk onderzoek van BrightPensioen. Daaruit blijkt dat 43 procent van de werkgevers die geen pensioenvoorziening hebben voor hun werknemers denkt dat er wel eens een sollicitatie kandidaat is afgehaakt omdat ze geen pensioenvoorziening hebben. En 40 procent denkt dat er zelfs wel eens een werknemer is vertrokken omdat ze geen pensioenvoorziening hebben. 

Bij BrightPensioen hebben zo’n 1.400 werkgevers een pensioenvoorziening voor hun werknemers geregeld. Dat zijn naast Alfred bijvoorbeeld Vandebron, Enviu, Channable, treatwell, Youfone en Too Good to Go.

Sjaak Zonneveld: "In de jacht naar personeel ontdekken werkgevers dat het wel of niet iets aanbieden op gebied van pensioen het verschil kan maken bij de keuzes die kandidaten maken. We zien naast de wat jongere bedrijven ook bedrijven die al langer bestaan, maar om diverse redenen een traditionele pensioenregeling niet passend vinden. Bijvoorbeeld omdat ze dan vastzitten aan een pensioencontract. Of omdat alle werknemers dan verplicht moeten deelnemen. Vaak geven ze wel een compensatie vanwege het ontbreken van een pensioenregeling, maar werknemers willen toch graag ontzorgd worden. Als ze ontdekken dat bij ons niemand ergens aan vast zit, werknemers ontzorgd worden, maar wel de regie over hun eigen pensioenpot krijgen, zijn ze om. Je ziet soms een last van een werkgever afvallen als ze een uurtje met ons hebben gekletst."

Werknemer zelf aan het stuur

Bij BrightPensioen bouwt een medewerker individueel aanvullend pensioen - lijfrente - op in de derde pijler. Het verschil met pensioen in de tweede pijler zit ‘m vooral in de flexibiliteit en verantwoordelijkheid. De medewerker zit zelf aan het stuur van zijn pensioenrekening en beheert deze online. De werkgever geeft eventueel een toelage op het salaris, maar dat is niet verplicht. Maandelijks incasseert BrightPensioen de inleg en belegt deze tegen kostprijs. De medewerker ontvangt het fiscale voordeel terug van de Belastingdienst. Eventuele verzekeringen voor de nabestaanden kunnen apart worden afgesloten.

Prijs voor beste prijs 

MoneyView, het onafhankelijk benchmarkinstituut voor financiële producten heeft recentelijk de beleggingsrekening van BrightPensioen de hoogste waardering van vijf sterren gegeven in de categorie Lijfrente Beleggen op het onderdeel prijs. Slechts drie van de 28 onderzochte producten scoren deze maximale vijf sterren in deze grondige en onafhankelijke prijsvergelijking. 

www.alfred.nl

www.brightpensioen.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Marketing Report feliciteert 6 partners met behalen finale Gouden Loeki

24-02-2026 | 11:23:00
In totaal zijn meerdere campagnes van aangesloten bureaus en adverteerders doorgedrongen tot de eindronde. TBWA\NEBOKO is daarbij 4 keer vertegenwoordigd.

Finalisten Ster Gouden Loeki 2025 bekend

24-02-2026 | 09:02:33
De finalisten voor de Ster Gouden Loeki 2025 zijn bekendgemaakt. Daarmee is de stemperiode voor de publieksprijs voor tv-reclame officieel gestart.

Paul van Kuilenburg: Pepsi | Grubhub | Rippling

11-02-2026 | 10:57:00
[The International] Head of Strategy en Partner bij Alfred bespreekt een aantal Super Bowl-commercials

Alfred met Praxis-campagne: Een goed begin is Eigen Merk

05-01-2026 | 00:15:00
Alfred heeft voor Praxis de campagne begin bij Eigen Merk ontwikkeld. Met deze campagne wil Praxis het eigen merk centraal stellen.

25 opmerkelijke account wins in 2025

31-12-2025 | 12:45:00
Door het jaar heen publiceert Marketing Report over vele tientallen account wins
  


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Aranka Staijen en Katja Bauer (3MO): Pitchcode helpt voor meer bewustzijn

05-03-2026 | 21:07:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Katja Bauer en Aranka Staijen, beiden Consulting Partner bij 3MO

Snakeware ontwikkelt digitaal platform voor Rederij Doeksen

05-03-2026 | 15:16:06
Het platform richt zich op gebruiksgemak en vormt de basis voor verdere digitale dienstverlening van de rederij.

This Agency ontwikkelt activatiecampagne voor Lime

05-03-2026 | 15:04:00
Mobiliteitsplatform Lime introduceert e-bikes in de regio Utrecht met de activatiecampagne Zuur! Dan Lime ik wel ff..

Bart Kokke: Aanbestedingen winnen begint bij het publieke belang

05-03-2026 | 11:39:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Bart Kokke, oprichter van consultancybureau Tender Canvas, dat gespecialiseerd is in aanbestedingstrajecten

All Response Media verzorgt volledige mediastrategie Amref

05-03-2026 | 10:47:00
Het bureau verzorgt voortaan naast DRTV ook de volledige mediastrategie, mediaplanning en media-inkoop voor de merkcommunicatie van de organisatie.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.