Ad Alliance neemt reclameverkoop over voor Love Nature

Ad Alliance gaat per 1 september 2025 de reclame verkopen voor de tv-zender Love Nature, die onderdeel is van het Canadese mediabedrijf Blue Ant Media. De reclameverkoop werd tot nu toe gedaan door Bionic Media.

Love Nature is een themazender die zich richt op natuur- en wildlife documentaires. Het kanaal is onder meer beschikbaar via VodafoneZiggo, KPN, Canal Digitaal/Canal+ en Online.nl. Alleen bij KPN is de zender in het standaardpakket te zien, bij de andere providers is de zender alleen zichtbaar voor de abonnees met een extra (plus)pakket.

De zender wordt zowel in HD- als 4K-versie aangeboden en de content wordt ook bij providers on demand aangeboden. Sinds 2018 zendt het kanaal in Nederland uit.  

FAST-kanalen

Ad Alliance – dat via RTL Nederland sinds 1 juli 2025 onderdeel is van DPG Media – noemt de verkoop het begin van de samenwerking tussen Ad Alliance en Blue Ant Media die verder kan worden uitgebreid. Blue Ant Media is in Nederland ook actief met een aantal FAST (Free Ad Supported tv) kanalen waaronder Love Pets, Homeful en Nature Time die (deels) te zien zijn via onder meer Samsung TV Plus, Philips en LG.

De zender concurreert met een kanaal als National Geographic Wild, maar vooral met streamingplatforms die natuurdocumentaires aanbieden.

Genre natuurdocumentaire

Gijs van Beek, Director Partnerships & Sales Innovation bij Ad Alliance: “Met de toevoeging van de lineaire advertentieverkoop van Love Nature breidt Ad Alliance haar total video portfolio wederom verder uit voor onze adverteerders. De content van Love Nature brengt je op een indrukwekkende manier dichter bij de natuur. In de documentaires staat wildlife centraal en zie je de mooiste wilde dieren in hun natuurlijke, soms wat complexe maar prachtige leefomgevingen. Natuurdocumentaires zijn een groeiende trend in Nederland en bieden adverteerders een gegarandeerd hoogwaardig umfeld. Ik kijk daarom enorm uit naar deze samenwerking met Blue Ant Media.” 

Chiara Mckee, vice president Europe, Middle East & Africa voor Global Channels & Streaming bij Blue Ant Media: “De marktleidende expertise, innovatie aanpak en sterke relaties met Nederlandse adverteerders maakt dat Ad Alliance de ideale advertentieverkoop-partner is. Samen kunnen we Love Nature’s aanwezigheid verder laten groeien. Dit is een belangrijke stap voor Love Nature. We versterken onze positie als bekend kanaalmerk én de go-to bestemming voor premium natuurhistorische content in zowel 4K/UHD- als HD-formaten. We kijken ernaar uit om samen te werken en om premium merken te verbinden met ons gepassioneerde, natuurliefhebbende publiek."

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Tv-reclamemarkt daalt -8,1 procent tot 390 miljoen in eerste helft 2025

04-09-2025 | 00:00:00
De tv-reclamemarkt komt in de eerste helft van 2025 uit op 390 miljoen euro. Dit is een daling van 8,1 procent vergeleken met de eerste helft van 2024. Dit heeft brancheorganisatie Screenforce bekend gemaakt

RTL Nederland in H1, 2025: omzetstijging en resultaatdaling

08-08-2025 | 10:15:00
In het eerste half jaar van 2025 heeft RTL Nederland een omzet van 307 miljoen euro behaald, een stijging van 2 procent, vooral dankzij de resultaten van streamingdienst Videoland. De aangepaste ebita daalde met 5 procent naar 78 miljoen

NPO Start en Videoland doen mee aan NMO Kijkonderzoek

24-07-2025 | 13:45:00
NPO Start en Videoland doen vanaf de lancering van fase 2 van het NMO Kijkonderzoek mee aan de meting van de streamingdiensten

Ton Rozestraten (Ad Alliance/RTL Nederland): SAVOD maakt verlies op lineair goed

24-07-2025 | 12:21:00
Ton Rozestraten heeft in een Engelstalig video-interview met Justin Lebbon aangegeven dat de resultaten van SAVOD het bereikverlies aan impressies dat het op de reclameverkoop maakt voor de lineaire zenders, in feite goed maakt

Ad Alliance komt met reclame bij ESPN-content op YouTube

21-07-2025 | 11:27:00
Ad Alliance gaat de reclame rondom de videocontent van ESPN (waaronder die van de Eredivisie) op YouTube verkopen
 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Johan van der Zanden over Jeroen van Koningsbrugge

04-09-2025 | 13:11:00
[Interview] Johan van der Zanden over de nieuwe supermarktmanager Daan, gespeeld door Jeroen van Koningsbrugge

Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn

04-09-2025 | 13:00:37
Albert Heijn heeft acteur Jeroen van Koningsbrugge gepresenteerd als het nieuwe gezicht in de reclamecampagnes.

Fama Volat lanceert Hartmakers-campagne voor Hart van Brabant

04-09-2025 | 12:55:10
Onder de titel Word Hartmaker van Hart van Brabant heeft Fama Volat een campagne ontwikkeld voor de regio, voorheen bekend als Midden-Brabant.

ESH Media sluit netwerk aan op Cäsar-platform

04-09-2025 | 12:43:00
Hierdoor zijn de meer dan 4.750 dubbelzijdige A0-displays van de exploitant nu beschikbaar via het Cäsar Dataloket.

Masha Kodden CMO De Koffiejongens

04-09-2025 | 12:37:00
Zij sluit zich aan bij het koffiemerk op een moment dat het bedrijf zijn merkcampagne Op avontuur tussen de grote jongens lanceert.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.