Ad Alliance en GroupM lanceren AI-inhaakbillboard

Ad Alliance heeft samen met EssenceMediacom en StudioM een primeur in televisie-advertising gerealiseerd. Voor snoepmerk Katja werd een inhaakbillboard met AI ontwikkeld waarin voor het eerst een bewegend persoon te zien is. De uiting wordt ingezet rondom het RTL 4-programma Make Up Your Mind en bij Videoland als Pauze Ad.

Innovatieve AI-reclame op televisie

De campagne speelt in op de context van het programma, waarin de kunstvorm van drag centraal staat. Katja, dat zich inzet voor de LHBTQIA+ community, koppelt hiermee de introductie van Regenboog Geluk – een product speciaal voor PRIDE – aan een innovatieve reclamevorm.

Primeur in AI-gestuurde reclameproductie

Marco Gijsen, Director ALLY bij Ad Alliance: "Met deze campagne hebben we voor het eerst een hoogwaardige video-uiting met een persoon gecreëerd door AI, Photoshop en After Effects te combineren. We blijven zoeken naar nieuwe manieren om reclame-uitingen efficiënter en creatiever te maken."

Jeroen van Eunen, Managing Director bij Katja Fassin B.V.: "Katja doet dingen graag anders. We zijn trots op de sponsoring van Make Up Your Mind en op deze innovatieve manier om Regenboog Geluk onder de aandacht te brengen. Dragqueens zijn uniek en onvervangbaar door AI, maar dit uitstapje naar AI is een bijzondere primeur voor ons."

AI en PRIDE in beeld

Make Up Your Mind is op 9 maart gestart en loopt tot 26 april. Gedurende het seizoen blijven de AI-billboards en Pauze Ads zichtbaar, waarmee Katja haar boodschap rondom diversiteit en inclusiviteit versterkt.

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Display en native effectief bij juiste content en context

03-06-2025 | 09:45:00
De studie, de elfde in een reeks sinds 2019, laat zien dat zowel display- als native-advertenties bijdragen aan online merkbekendheid.

GroupM verder als WPP Media

30-05-2025 | 08:06:00
GroupM heeft zijn naam per direct omgedoopt tot WPP Media, waarmee het interntionale Britse mediabureau de link met het moederbedrijf WPP onderstreept

Internationale vakbladen: GroupM wordt WPP Media

06-05-2025 | 18:20:00
WPP heeft plannen om GroupM om te dopen tot WPP Media. Dit stellen internationale vakbladen als Adweek, Ad Age en Campaign. GroupM telt labels als Mindshare, EssenceMediacom, Wavemaker, Greenhouse, GroupM Nexus en StudioM

Bojan Stigter definitief benoemd tot CEO Mindshare Nederland

10-04-2025 | 10:08:06
Hij volgt Atva van Zanten op, die na haar zwangerschapsverlof terugkeert in een andere functie binnen GroupM. Over deze rol volgt later meer informatie.

Mensen hechten steeds meer waarde aan lokaal nieuws

07-04-2025 | 08:06:00
HYPR en GroupM en doen onderzoek naar Mediabeleving van Huis-aan-Huiskranten

Gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.