ACE haalt Nina Mispelblom Beyer en Hannah Sterke binnen
Bekroonde creatieven stappen over van TBWA naar ACE
ACE heeft haar creatieve team uitgebreid met de komst van Nina Mispelblom Beyer en Hannah Sterke. Het duo werkte eerder bij TBWA en startte op 1 augustus bij het bureau. Na pitchsuccessen voor onder andere Schiphol, HAK, CZ, Samsung en Thuisbezorgd.nl wil ACE zijn positie als lead agency voor moderne merken versterken.
Rogier de Bruin, Executive Creative Director bij ACE: "Een van de beste jonge teams van Nederland, ze hebben al sterk werk gemaakt voor onder andere ING (Goals for Equality), Breast Care Foundation (Borstkanker Alfabet) en Save The Children. Daar hebben ze onder andere zeven lampen en een leeuw mee gewonnen, wat indrukwekkend is voor een team dat vier jaar actief is. Ze combineren intelligente, eigentijdse ideeën met een sterk gevoel voor craft. ACE groeit, en met Hannah en Nina blijven we investeren in kwaliteit."
Mispelblom Beyer en Sterke vielen de afgelopen jaren op met bekroond werk en een brede klantenportefeuille. Hun overstap naar ACE past bij hun ambitie om creatief onderscheidend werk te blijven maken: "ACE voelde eigenlijk gelijk goed. We vinden het indrukwekkend hoe snel ze gegroeid zijn en het werk is jaloersmakend en gedurfd. Ook de klanten trokken ons erg aan. We kijken ernaar uit om samen mooi en opvallend werk te maken."
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Suite Rouge ontwikkelt prijsformat voor Kruidvat
[Vacatures] ACE zoekt een Senior Digital Project Manager
ACE breidt socialafdeling uit met zes krachten
ACE wordt strategisch communicatiepartner van Pathé
Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
WARC Creative 100: LePub en Serviceplan bovenaan
Harry Demey: Bureaus gaan betere jaren tegemoet
JUMP! Retail introduceert Huub voor Hubo
AWOL partner van Nike voor tweede editie School to Swoosh
Marco van Lisdonk: Het enige wat op 8 maart eindigt, is de aandacht van marketeers
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert