Joe Public: vertrek Lidl opent andere deuren

Joe Public reageert op het uitzetten van een pitch door Lidl voor een creatief bureau. Joe Public was de afgelopen 5 jaar het creatieve bureau van Lidl.

Antoine Houtsma
, mede-oprichter en Creative Director van Joe Public: "Het slechtste dat kan gebeuren is vaak het beste dat kan gebeuren, zo zie ik dit. Natuurlijk heeft het op korte termijn vervelende gevolgen als een grote klant weggaat, maar het zal ook weer andere deuren openen. Daar ben ik van overtuigd. We zijn met Joe Public juist goed bezig, timmeren in Nederland en België aan de weg en hebben onlangs het pitchgerecht op onze menukaart gezet. Afgelopen vrijdag hebben we zelfs gehoord dat we onze eerste pitch al gewonnen hebben."

Doen jullie mee met de pitch?

"We zijn uitgenodigd om mee te doen. Maar uiteindelijk hebben we in gezamenlijk overleg met Lidl besloten niet mee te doen. Ik kan er heel veel over zeggen, maar laat ik het erop houden dat wij denken dat het beter is voor ons bureau én voor onze mensen als we Lidl achter ons laten."

www.joepublic.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Patrick van Drongelen: Omarm AI. Totdat je het ook echt doet

25-03-2026 | 11:02:00
Patrick van Drongelen is Managing Director & Partner at PEEK Creative Studios in zijn column heeft hij het over AI, kwaliteit en resultaat

Pitch Greenchoice: Alfred wint creatief account

25-03-2026 | 08:00:00
Creatief bureau Alfred wint als creatief bureau de pitch die energieleverancier GreenChoice heeft uitgezet. Naast Alfred deden ook Gardeners en Natwerk mee aan de pitch

Martijn van Dijk: Follo bouwt Europees Performance Agency

24-03-2026 | 17:39:00
In gesprek met Bas Vlugt schetst hij hoe het bureau zich positioneert in een snel veranderende markt

Happy Horizon focust op commerce tijdens Webwinkel Vakdagen

24-03-2026 | 17:01:00
Onder het thema Performance in Commerce laat het bureau zien hoe e-commerce- en retailorganisaties hun IT-landschap kunnen inzetten voor digitale groei.

TBWA\NEBOKO en NS brengen droomtrein tot leven

24-03-2026 | 16:44:00
Een kindertekening van de 7-jarige Phileine uit Zutphen rijdt vanaf vandaag door Nederland als volledig bestickerde intercity.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.