Cheil Benelux benoemt creatieve directie: Tim de Waard en Daniel Samama

Cheil Benelux heeft Tim de Waard en Daniel Samama aangesteld om de creatieve vloer te gaan leiden en de creatieve ambities van het bureau te verwezenlijken.

De twee waren de afgelopen vier jaar actief als freelance creatief team onder de naam Tim & Daan, met opvallend werk voor klanten als IDFA en Philips. Daarvoor werkten ze bij FHV BBDO, JWT en N=5.

Het duo over de stap naar het bureau: “Cheil is een bureau in transitie en een echte hidden gem. Gepokt en gemazeld wat betreft digital, tech en retail en met enorme mogelijkheden om verder uit te bouwen op creatie. Een gouden combinatie voor merken en organisaties. Met de energie van een nieuwe generatie makers binnen het bureau en ook nog één van de meest ambitieuze bureaudirecteuren van Nederland, zijn we er klaar voor om de status quo te challengen.”

Tim van der Sijde, Managing Director bij Cheil: “We zijn een bureau van makers, met de poten in de klei, zonder bestuurlijke ego’s en rompslomp. Daar passen deze mannen goed in. Creatieven van deze tijd, die het bureau over de hele breedte naar een hoger creatief plan kunnen brengen en met een hoop verschillende doelgroepen connectie weten te maken. Ze passen precies bij de nieuwe richting die Cheil is ingeslagen.”

www.cheil.nl


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Joe Public ontwikkel kerstcommercial ALDI met Andy van der Meijde

06-12-2025 | 20:00:00
De door Joe Public ontwikkelde kerstcommercial van ALDI brengt met Andy van der Meijde brengt dit jaar de boodschap Bij ALDI kan je meer kerst vieren.

Hotel L’Amour ontwikelt Jumbo-kerstcommercial a la Dickens

06-12-2025 | 07:45:00
Hotel L’Amour heeft de Jumbo-kerstcommercial ontwikkeld onder de noemer a la Dickens. De boodschap is dat de mooiste kerst die je kunt wensen, met elkaar is en dat kerst niet helemaal perfect hoeft te zijn

TBWA\NEBOKO ontwikkelt kerstwereld-campagne Albert Heijn

06-12-2025 | 05:45:00
TBWA\NEBOKO heeft de kerstcampagne van Albert Heijn ontwikkeld waarin emotie, inspiratie, productaanbod, winkelcommunicatie en digital samenkomen in één herkenbare wereld

Natwerk ontwikkelt campagne ‘t Feest begint bij Gall & Gall

06-12-2025 | 02:08:00
Natwerk heeft de feestdagencampagne van Gall & Gall ontwikkeld onder de noemer ’t Feest begint bij Gall & Gall

TBWA\NEBOKO ontwikkelt Staatsloterij-kerstcommercial: Geef elkaar een beetje geluk

06-12-2025 | 01:52:21
TBWA\NEBOKO heeft de kerstcommercial Geef elkaar een beetje geluk voor de Staatsloterij ontwikkelt. Daarmee wil de Staatsloterij uitstralen dat echt geluk niet in het winnen van grote prijzen zit, maar in de warmte en aandacht die we elkaar geven
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.