100% Media & Partner Netwerk lanceert Happy View Magazine

In Amsterdam is de eerste editie van Happy View feestelijk gelanceerd in het bijzijn van talrijke bekende Nederlanders en influencers. De onthulling vond plaats tijdens een stijlvolle brunch in het College Hotel Amsterdam, waar hoofdredactrice Lisette Sier samen met covermodel Ann Dominique Wilten de eerste cover officieel presenteerde.

Voor Ann Dominique markeert deze gelegenheid een bijzonder moment, aangezien het de eerste keer is dat ze solo op de cover van een magazine staat: “Ik dacht eigenlijk dat het om een cover ging met Danny Froger en de kinderen maar toen bleek dat ik helemaal alleen op de cover stond. Ik was echt enorm vereerd!”

De lancering werd bijgewoond door prominente gasten zoals Anne en Esther Vedder, Natascha Froger, Caroline Mol, Kirsten Schilder, Jennifer van Ooijen, Ruby van Wanrooij, Danny Froger, Leslie Keijzer en vele anderen, die samen zorgden voor een inspirerende en feestelijke sfeer.

Happy View richt zich op een luxe levensstijl en biedt haar lezers een zorgvuldig samengestelde selectie van onderwerpen als mode, kunst & cultuur, wonen, beauty, reizen en natuurlijk mooie interviews. Het magazine is een bron van inspiratie voor iedereen die op zoek is naar het mooiste in het leven. De ondertitel van het nieuwe magazine is dan ook: Alles wat je graag ziet.

Uitgever Eddy Guyt en hoofdredacteur Lisette Sier zijn verheugd met het nieuwe magazine. Eddy Guyt: “Happy View richt qua lezers en adverteerders op een ander segment dan onze bestaande titels. Wij zijn dan ook verheugd met deze uitbreiding van ons portfolio.”

Lisette Sier: “Voor mijn team was het een feestje om dit magazine te maken, omdat het weer heel wat anders is dan onze bestaande titels. We kijken er nu al naar uit de volgende editie te maken.”             

De eerste editie van Happy View ligt vanaf dit weekend bij de bekende verkooppunten als boekhandels en tijdschriftenvakken en wordt in een actiemechanisme verspreid via Omoda en ICI PARIS XL. Happy View wordt uitgegeven door 100% Media & Partner Netwerk - bekend van onder meer 100%NL Magazine - en  verschijnt twee keer per jaar in een oplage van 70.000 exemplaren.

www.100pmagazine.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Eddy Guyt: Ons netwerk blijft consumentgericht met B2B-touch

19-08-2025 | 16:58:00
100% Media & Partner Netwerk is gestart met het beperkt toelaten van B2B-bedrijven. We spreken hierover met oprichter/eigenaar Eddy Guyt

100% Media & Partner Netwerk verwelkomt B2B-bedrijven

14-08-2025 | 16:09:00
Deze zogenoemde supporting partners moeten een aantoonbare meerwaarde hebben voor het netwerk.

[Interview] Eddy Guyt (100% Media & Partner Netwerk) over lancering Happy View

02-01-2025 | 15:47:00
100% Media & Partner Netwerk lanceerde eind oktober 2024 het magazine Happy View dat zich richt op de luxe levensstijl. We spreken oprichter en directeur Eddy Guyt hierover

[Interview] Eddy Guyt over 15 jaar 100% NL Magazine en 100% Media & Partner Netwerk

26-03-2024 | 14:16:00
100% NL Magazine - en daarmee 100% Media & Partner Netwerk - bestaat 15 jaar. We spreken Eddy Guyt oprichter, mede-eigenaar en directeur van 100% Media & Partner Netwerk

[Cross Media Merk] Eddy Guyt over 100%NL

16-09-2023 | 14:14:00
Op 18 oktober worden Cross Media Awards 2023 uitgereikt in PHIL Haarlem. 100%NL is genomineerd voor Cross Media Merk van het Jaar.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

VENGEAN ontwikkelt rebranding voor Thermagy

26-03-2026 | 10:55:28
Volgens Thermagy sluit de nieuwe naam beter aan bij de technologische mogelijkheden en de toepassingen waarin het bedrijf actief is.

[Vacatures] Scheepens zoekt een Creative

26-03-2026 | 10:38:00
Scheepens is per direct op zoek naar Creative

[Vacatures] PINK zoekt een Lead Social

26-03-2026 | 10:06:00
PINK is per direct op zoek naar Lead Social - Groningen • 32-40 uur 

Coen Zuijdervliet: Updates. Remixes. Reboots. Go.

26-03-2026 | 09:32:13
Wat deze herintroducties interessant maakt, is dat het geen kopieën zijn van vroeger.

United Playgrounds in handen van 19 ondernemers

26-03-2026 | 07:48:00
De ondernemers binnen United Playgrounds hebben het eigendom van de bureaugroep overgenomen. Daarmee verschuift de zeggenschap van Standard Investment naar 19 oprichters en partners binnen de organisatie
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.