Ziggo Dome en Coca-Cola verlengen samenwerking met vijf jaar
De Ziggo Dome en Coca-Cola in Nederland hebben hun samenwerking bekrachtigd met een verlenging voor vijf jaar, tot 2029. Coca-Cola, sinds de opening de officiële frisdrankpartner van de Ziggo Dome, blijft ook de komende jaren verantwoordelijk voor het volledige frisdrankassortiment in de concertlocatie.
Frisse blik op een veranderend publiek
Birgitte de Winter, Directeur Commerciële Zaken bij Ziggo Dome: "De markt is volop in beweging: doelgroepen, muziekstromen en de wensen van de consument evolueren continu, waarbij minder suiker en meer flexibiliteit steeds centraler komen te staan. In samenwerking met Coca-Cola hebben we een vooruitstrevend plan ontwikkeld, waarbij we niet alleen vanuit een leveranciersperspectief kijken, maar ook met een sterk marketingconcept dat beide partijen ten goede zal komen. Dit partnerschap tussen Ziggo Dome en Coca-Cola biedt ons de kans om samen de komende vijf jaar een impactvolle en duurzame relatie te bouwen die inspeelt op de dynamiek van de markt."
Samenwerking vanaf het eerste uur
Coca-Cola is vanaf de opening van de Ziggo Dome in 2012 betrokken als partner.
Arjan Wiertz, director Out of Home bij Coca-Cola Europacific Partners: “Het voelt als een natuurlijke stap om deze samenwerking voort te zetten. Samen hebben we de afgelopen jaren miljoenen mensen een onvergetelijke avond bezorgd en we zijn trots om hier nog eens vijf jaar aan toe te voegen. In ons vernieuwde partnerschap gaan we voor nog meer fan-beleving. Dat doen we door shows in de Ziggo Dome centraal te stellen in onze campagnes en deze te ondersteunen met diverse marketingactiviteiten. We gaan voor activaties waarmee we innovatieve en diverse marketingcomponenten inzetten zoals digitale campagnes en optimaal gebruik van social media. Zo kunnen we een meer meeslepende en memorabele ervaring creëren voor de fans samen met de kracht van onze merken.”
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Lynk & Co mobiliteitspartner van IFFR 2026
Heineken lanceert wereldwijd platform Fans Have More Friends
HERA United en Batavia Stad Fashion Outlet gaan partnership aan
DSC en Financieel in Topconditie sluiten hoofdsponsordeal
Unox en Chocomel lanceren juichhandschoenen bij Jumbo
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Anne Stokvis: Wat de sportpers kan leren van NBC
Jurjen van den Broek: Van Search naar Sidekick
VENGEAN verzorgt rebranding Kern Konsult
Jim Abbring: Rocket & Redfin | Zevo | Volkswagen
ACE breidt socialafdeling uit met zes krachten
Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers