Ziggo Dome en Coca-Cola verlengen samenwerking met vijf jaar

De Ziggo Dome en Coca-Cola in Nederland hebben hun samenwerking bekrachtigd met een verlenging voor vijf jaar, tot 2029. Coca-Cola, sinds de opening de officiële frisdrankpartner van de Ziggo Dome, blijft ook de komende jaren verantwoordelijk voor het volledige frisdrankassortiment in de concertlocatie.

Frisse blik op een veranderend publiek

Birgitte de Winter, Directeur Commerciële Zaken bij Ziggo Dome: "De markt is volop in beweging: doelgroepen, muziekstromen en de wensen van de consument evolueren continu, waarbij minder suiker en meer flexibiliteit steeds centraler komen te staan. In samenwerking met Coca-Cola hebben we een vooruitstrevend plan ontwikkeld, waarbij we niet alleen vanuit een leveranciersperspectief kijken, maar ook met een sterk marketingconcept dat beide partijen ten goede zal komen. Dit partnerschap tussen Ziggo Dome en Coca-Cola biedt ons de kans om samen de komende vijf jaar een impactvolle en duurzame relatie te bouwen die inspeelt op de dynamiek van de markt."

Samenwerking vanaf het eerste uur

Coca-Cola is vanaf de opening van de Ziggo Dome in 2012 betrokken als partner.

Arjan Wiertz, director Out of Home bij Coca-Cola Europacific Partners: “Het voelt als een natuurlijke stap om deze samenwerking voort te zetten. Samen hebben we de afgelopen jaren miljoenen mensen een onvergetelijke avond bezorgd en we zijn trots om hier nog eens vijf jaar aan toe te voegen. In ons vernieuwde partnerschap gaan we voor nog meer fan-beleving. Dat doen we door shows in de Ziggo Dome centraal te stellen in onze campagnes en deze te ondersteunen met diverse marketingactiviteiten. We gaan voor activaties waarmee we innovatieve en diverse marketingcomponenten inzetten zoals digitale campagnes en optimaal gebruik van social media. Zo kunnen we een meer meeslepende en memorabele ervaring creëren voor de fans samen met de kracht van onze merken.”

www.ziggodome.nl

www.coca-cola.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Lynk & Co mobiliteitspartner van IFFR 2026

30-01-2026 | 15:13:00
Tijdens de Opening Night op 29 januari en gedurende het festival tot en met 8 februari verzorgt het automerk het vervoer van genodigden en talent in Rotterdam.

Heineken lanceert wereldwijd platform Fans Have More Friends

29-01-2026 | 15:04:00
Met het platform zet het merk fandom centraal als manier om mensen met elkaar te verbinden

HERA United en Batavia Stad Fashion Outlet gaan partnership aan

27-01-2026 | 10:24:00
HERA United is een meerjarig partnership aangegaan met Batavia Stad Fashion Outlet.

DSC en Financieel in Topconditie sluiten hoofdsponsordeal

26-01-2026 | 14:46:00
Korfbalvereniging DSC uit Eindhoven verwelkomt Financieel in Topconditie (FIT) als hoofdsponsor.

Unox en Chocomel lanceren juichhandschoenen bij Jumbo

22-01-2026 | 10:56:45
De activatie is bedoeld als concrete vertaling van het partnership met Team Essent naar de winkelvloer.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Anne Stokvis: Wat de sportpers kan leren van NBC

12-02-2026 | 17:28:00
In plaats van klagen, kan de Nederlandse sportpers beter naar NBC kijken.

Jurjen van den Broek: Van Search naar Sidekick

12-02-2026 | 17:08:22
Terwijl AI verschuift van antwoorden naar acties, begint het klassieke marketingmodel barsten te vertonen.

VENGEAN verzorgt rebranding Kern Konsult

12-02-2026 | 16:56:08
Het organisatieadvies- en ontwikkelbureau kiest voor een koerswijziging om zijn positie als consultant in de publieke sector te versterken.

Jim Abbring: Rocket & Redfin | Zevo | Volkswagen

12-02-2026 | 15:14:00
[The International] Creative Lead Finally an Agency bespreekt een aantal Super Bowl commercials

ACE breidt socialafdeling uit met zes krachten

12-02-2026 | 12:40:00
Het bureau speelt daarmee in op de groeiende vraag van merken naar een eigen social signatuur en verdere professionalisering van het social domein.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.