Zandbeek ontwikkelt social-first campagne voor VOAM

VOAM zet samen met bureau Zandbeek een social-first campagne in om een brede Nederlandse doelgroep met krullen te bereiken. De campagne is zichtbaar op Meta en via de social kanalen van het haircaremerk.

VOAM richt zich op haarverzorging voor mensen met krullen en kiest daarbij voor productie zonder dierproeven en met ingrediënten uit Europa. De producten bevatten geen synthetische parfums, parabenen of siliconen.

Focus op ingrediënten en transparantie

In een markt waarin volgens het merk veel onduidelijkheid bestaat over duurzaamheid, positioneert VOAM zich met heldere keuzes in samenstelling en herkomst. De campagne benadrukt deze uitgangspunten en nodigt de doelgroep uit zich te verdiepen in bewuste haarverzorging.

Social content als middel

De campagne bestaat uit stop-motionvideo’s, statische visuals en user generated content. Via deze contentvormen wil VOAM aansluiting vinden bij dagelijkse routines en ervaringen van mensen met krullen.

Na eerdere samenwerkingen rond merkpositionering, verpakkingsontwerp en een crowdfundingtraject, vormt deze campagne een volgende stap in de samenwerking tussen VOAM en Zandbeek.

www.zandbeek.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Motion Designer

12-02-2026 | 10:38:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Motion Designer - Full-time / part-time

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Digital Designer

12-02-2026 | 10:22:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Digital Designer - Full-time / part-time

Zandbeek ontwikkelt campagne voor Bruynzeel cosmetic homecare

11-02-2026 | 10:49:00
Centraal in de campagne staat de herkenbare Bruynzeel-fles. De houtnerven, bronzen details en de paarse kleur zijn in de video nadrukkelijk in beeld gebracht.

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Senior Projectmanager

15-01-2026 | 14:50:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Senior Projectmanager - Fulltime / parttime

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Medior Campagnestrateeg

15-01-2026 | 14:37:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Medior Campagnestrateeg - Fulltime / parttime
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.