Wilmar Versprille creatief directeur bij Food Cabinet

Food Cabinet heeft Wilmar Versprille aangesteld als creatief directeur. Na een periode als interim sluit hij nu officieel aan bij het managementteam van het bureau. Versprille werkte eerder voor Crisp, Dentsu, Roorda en Lemz en brengt brede ervaring in merkstrategie en campagneontwikkeling mee.

Versprille richt zich op creatief werk dat maatschappelijke thema’s verbindt aan voedsel.

Wilmar Versprille: "Aan de voorkant moet eten gewoon heel lekker zijn. Maar achter die smaak schuilt altijd iets groters. Of het nu gaat om klimaat, cultuur of gezondheid, wat en met wie we eten, heeft een enorme invloed op alles om ons heen. Bij Food Cabinet zit de kracht in de oprechte interesse in het onderwerp. Mijn rol is om dat nog beter te vertalen naar creatief, zichtbaar en impactvol werk. Werk dat niet stopt bij een creatief idee, maar dat echt de publieke opinie of zelfs beleid beïnvloedt."

Nieuwe koers en ruimte voor eigen projecten

Met de komst van Versprille introduceert Food Cabinet ook een aangepaste positionering en visuele identiteit. Het bureau legt daarbij meer nadruk op het specialisme dat het sinds de oprichting heeft opgebouwd. Naast opdrachten voor onder meer Holie’s, Lowlander, de Nederlandse Aardappel Organisatie en De Gezonde Generatie, wil het bureau vaker zelf voedselvraagstukken agenderen, zonder te wachten op een klantvraag.

Art director Joost Leek versterkt creatieteam

Tegelijkertijd versterkt Joost Leek het team als art director. Leek werkte eerder voor Fairphone, Seepje en IKEA en komt over van bureau Higuita. Hij is verantwoordelijk voor de nieuwe visuele stijl van Food Cabinet. Wilmar Versprille en Joost Leek vormden eerder al een creatief duo bij Lemz.

Mascha Blom, managing director: “Nu het team de ervaring uit de reclamewereld combineert met de kennis en het netwerk dat Food Cabinet heeft opgebouwd, geeft dit ons bureau nog meer slagkracht.”

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Mascha Blom Managing Director van Food Cabinet

14-01-2025 | 12:53:00
Mascha Blom is per januari gestart als Managing Director bij Food Cabinet.

TommyTomato kiest voor Food Cabinet

02-08-2024 | 09:20:00
Het bedrijf is actief op het gebied van groentelunches op basisscholen. Het bedrijf is op missie om van alle kinderen groente-eters voor het leven te maken

[Dutch PR Awards 2024] Food Cabinet: Kvarøy – de revolutionaire kweekzalm

07-05-2024 | 08:46:00
Als Creative Agency helpt Food Cabinet merken en organisaties impact te maken

Gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.