Vernieuwde merkidentiteit voor reserveringsplatform TheFork

TheFork introduceert een vernieuwde merkidentiteit en logo. De vernieuwde merkidentiteit is gericht op het stimuleren van online reserveringen en het bieden van een eenvoudige digitale ervaring aan nog meer restaurants.

Band tussen restaurants en medewerkers versterken

Jose Noguer, CMO van TheFork: "Het is onze missie om mensen in real-life samen te brengen in een wereld die steeds digitaler wordt. We doen dat door op te komen voor onze restaurantcultuur. Deze vernieuwde missie staat centraal in onze nieuwe merkidentiteit en hiermee onderscheiden we ons. We willen de emotionele band tussen de restaurants die bij ons zijn aangesloten en onze medewerkers (Forkies) versterken."

Symbool staat centraal

Het symbool van het bedrijf staat centraal in de nieuwe identiteit en symboliseert de toewijding van het platform om mensen samen te brengen. Het ontwerp maakt gebruik van een groene kleur, samen met een palet van ondersteunende groentinten die het merk herkenbaar houden. Deze kleuren zij geïnspireerd op vers bereidde gerechten die restaurants creëren om hun gasten te verrassen. Ze voegen impact, flexibiliteit en variatie toe. De visuele stijl weerspiegelt de energie en diversiteit van culinaire ervaringen van over de hele wereld. Het draait allemaal om echt eten en echte mensen. 

www.thefork.nl

Lees ook:

ACE ontwikkelt positionering HAK JE DAG voor HAK

23-03-2026 | 11:17:04
De campagne richt zich op alledaagse momenten waarop tijd schaars is, maar de behoefte aan gezond eten blijft.

Total Design ontwikkelt merkidentiteit voor Aegon

03-03-2026 | 17:23:00
Aegon heeft zijn merkidentiteit wereldwijd herzien onder de belofte Live Your Best Life

iO herpositioneert Sigmax en ontwikkelt website

26-02-2026 | 15:01:00
Interne groei, een aangescherpte focus en internationale ambities maakten duidelijk dat de identiteit niet langer aansloot bij de koers van het bedrijf.

VENGEAN verzorgt rebranding Kern Konsult

12-02-2026 | 16:56:08
Het organisatieadvies- en ontwikkelbureau kiest voor een koerswijziging om zijn positie als consultant in de publieke sector te versterken.

Crisp PR gaat verder als Blaudruck

09-02-2026 | 10:27:56
Het bureau kiest ervoor om verdiende aandacht als vertrekpunt te nemen voor communicatie en campagnes en positioneert PR als onderdeel van de marketingmix.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

United Playgrounds in handen van 19 ondernemers

26-03-2026 | 07:48:00
De ondernemers binnen United Playgrounds hebben het eigendom van de bureaugroep overgenomen. Daarmee verschuift de zeggenschap van Standard Investment naar 19 oprichters en partners binnen de organisatie

Michael van Kerkwijk: Creatie is niet waar AI het verschil maakt

25-03-2026 | 15:52:37
Michael van Kerkwijk is owner van de Comet Group

N=5 ontwikkelt Sleep Scan campagne voor Auping

25-03-2026 | 15:35:00
Auping lanceert een campagne rond de Sleep Scan™, ontwikkeld door N=5. In de campagne staat het matras op maat centraal

RA*W en Crocodile starten Short Form Challenge

25-03-2026 | 15:23:00
RA*W en Crocodile Agency lanceren samen de Short Form Challenge, een competitie voor startend creatief talent.

Patrick van Drongelen: Omarm AI. Totdat je het ook echt doet

25-03-2026 | 11:02:00
Patrick van Drongelen is Managing Director & Partner at PEEK Creative Studios in zijn column heeft hij het over AI, kwaliteit en resultaat
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.