[Vacatures] The Others zoekt een Creative Designer

The Others is per direct op zoek naar een:

Creative Designer 32 - 40 uur

Made to create?

Gek hè, een creatief bureau dat vraagt om creativiteit. Komt vooral omdat het ons heel goed gaat. Zowel als bureau als de creativiteit. Dit vooral met dank aan onze fijne klanten die steeds weer én meer met ons samenwerken om hun merken nog opmerkelijker te maken op alle mogelijke manieren. En daar hebben we extra denk- en doe kracht bij nodig. Van een creatief met slimme inzichten en die ook zelf de Mac de juiste kant op kan sturen. Want bij the Others, doen we dat allemaal net ff anders.

Welke Other zoeken we?

  • Een creatief schaap, met 5 poten
  • die kan concepten, visualiseren (uiteraard met de Mac maar in elk geval beeldend kan werken en denken)
  • grafisch supersterk is, online, offline, welke line ook
  • een heerlijk portfolio dat overtuigt met werk op sterke merken.
  • minimaal enkele jaren ervaring bij bureau’s
    … en dan graag ook een bijzonder leuk mens is. Want daar houden we van.

 

Zie je hier iets in en zie je vooral jezelf? Check onze site voor meer info en tik dan een gezellig mailtje met de relevante links naar je profielen en vooral je portfolio naar [email protected]

www.the-others.eu

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

The Others maakt eindejaarscampagne Kinderfonds

27-11-2025 | 08:54:07
De campagnefilm laat zien wat afstand betekent wanneer een kind in het ziekenhuis ligt en hoe de Ronald McDonald Huizen die afstand helpen overbruggen.

The Others ontwikkelt visuele identiteit fonQ

24-11-2025 | 09:19:02
De stijl brengt naar voren dat het merk zich richt op uitgesproken en toegankelijke woonproducten.

The Others bouwt aan identiteit van Bouwmaat

23-03-2025 | 16:33:00
Met de aangepaste merkidentiteit wil het bedrijf zich consistenter profileren in alle communicatie-uitingen.

[Vacatures] The Others zoekt een Creative Brand Designer

03-03-2025 | 11:12:00
The Others is per direct op zoek naar een Creative Brand Designer - 32-40 uur · Amersfoort

The Others maakt Samsungs Europese campagne voor de ClimateHub & Hydro Unit

22-11-2024 | 08:57:00
De combinatie van 3D-animatie en mensen biedt hierbij de vrijheid om een betrekkelijk abstract onderwerp toegankelijk neer te zetten.

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Eigen merk Kruidvat centraal in campagne

24-03-2026 | 11:59:39
De campagne speelt in op de behoefte van consumenten om bewuste keuzes te maken zonder in te leveren op kwaliteit

Adriaan Hogervorst: Ieders lievelingsadvertentie

24-03-2026 | 10:11:00
Ik leg elke maand een spraakmakende campagne voor aan een focusgroep van doorsnee-consumenten. Wat snappen ze, wat voelen ze, en wat blijft hangen?

Youri Wanders: Verdienmodellen – we missen het punt

24-03-2026 | 09:53:00
LinkedIn staat er vol mee, vakbladen geven het veel aandacht en de afgelopen tijd zit ik opvallend vaak in gesprekken over verdienmodellen

met melk. lanceert Maandlanders voor start-ups

24-03-2026 | 09:49:40
met melk. introduceert Maandlanders, een propositie waarmee founders, start-ups en proposities binnen 30 dagen een merkfundament laten ontwikkelen.

Lode Schaeffer: INDIE bouwt op onafhankelijk denken

24-03-2026 | 09:08:38
In gesprek met Bas Vlugt tijdens Marketing Report TV gaat het over onafhankelijk denken als motor voor verandering
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.