[Vacatures] finally an agency zoekt een Creative Copywriter

finally an agency is per direct op zoek naar een:

Creative Copywriter 

Wie zoeken we?

Taalwonder die altijd raak schiet met de juiste woorden

Taal is zeg maar echt jouw ding. Jij snapt de waarde van woorden en beheerst de kunst van het to-the-point komen. En je weet: simpel is heel moeilijk. Jij kunt als geen ander het onderscheid maken tussen onzin en zinnen die raken. Je weet wat er speelt in de maatschappij en kruipt maar wat graag in.

Wat ga je doen?

Verhalenverteller die nooit uitgeluld is

Onze aanstaande creative copywriter weet van elke suffe tekst een aanstekelijk verhaal te maken. Een caption, een pay off, een rationale. Je schrijft short én long. Van een tranentrekkend merk manifest tot een inhaker met virale potentie.

Verantwoordelijk voor creatieve copy, geen-speld-tussen-te-krijgen-rationales en onvergetelijke taglines. Kitchen review, pitch of concept presentatie. Jouw klare taal weet elke klant te overtuigen. Je bent niet alleen goed in het verkopen van je eigen ideeën, maar weet ook een inspirerend verhaal te vertellen als het over onszelf gaat. Ook voor een blog, persbericht of vacature draai jij je pen niet om. Je bent onderdeel van het creatieve team en maakt ons werk nog aanstekelijker met jouw rake en grappige copy.

Wat verwachten we?

De vereisten

  • Aantoonbare schrijfervaring
  • Uitstekend in geschreven tekst, zowel Nederlands als Engels
  • Creatief met taal, leergierig en breed geinteresseerd
  • Ongelooflijk punctueel
  • Social savvy. Je kent de nieuwste trends, platformen en technieken
  • Enthousiasmeert en inspireert klanten en collega’s
  • Bereid om altijd en overal te helpen
  • Is 32-40 uur per week beschikbaar

 

Wat mag jij verwachten?

De voordelen

Natúúrlijk krijg je een marktconform salaris, een pensioenregeling en reiskostenvergoeding. En natúúrlijk hebben we een voetbaltafel en een bar. Logisch. Werkgeluk zit in andere dingen, zoals het bouwen aan en groeien binnen een creatief bureau. En ook erg fijn: we zijn en blijven onafhankelijk, dus ga ervan uit dat de inhoud altijd voorop staat. Je komt terecht in een multidisciplinair team met een bak aan ervaring - dus er valt over en weer genoeg te leren en inspireren. Ons klantportfolio is divers en de aanvragen nog diverser. Geen dag is hetzelfde. Je werkplek overigens wel (geen flexplek-kantoortuin, hoera!).

Enthousiast? Solliciteer hier.

www.finallyanagency.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Mascha Blom interim Managing Director bij Finally

31-03-2026 | 11:36:00
Rotterdams bureau Finally stelt Mascha Blom aan als interim Managing Director. Zij neemt de komende maanden de leiding op zich

Jim Abbring: Rocket & Redfin | Zevo | Volkswagen

12-02-2026 | 15:14:00
[The International] Creative Lead Finally an Agency bespreekt een aantal Super Bowl commercials

Finally en Identity Games lanceren Hangover

18-11-2025 | 09:56:21
Voor dit project ontwikkelden beide partijen een concept dat balanceert tussen ludieke actie en performance marketing.

Finally an Agency viert 20 jaar met SPICECREAM

03-11-2025 | 09:15:00
Het ijs staat symbool voor het creatieve contrast waarmee het bureau merken helpt veranderen en groeien.

Lisette Samplonius: Finally an Agency is spot on

30-10-2025 | 11:17:00
Bas Vlugt sprak met haar over het twintigjarig bestaan van het bureau, het jubileumconcept SPICECREAM en hoe het vak zich in twee decennia heeft ontwikkeld


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Brothers & Sisters maakt campagne voor Ziggo

13-04-2026 | 16:45:00
Ziggo start een landelijke campagne waarin de dagelijkse online ervaring van klanten centraal staat.

Wunder ontwikkelt merkstrategie en visuele identiteit VACO

13-04-2026 | 16:18:37
De branche- en werkgeversvereniging past de nieuwe stijl geleidelijk toe in communicatiemiddelen en online platformen.

Programma Agency at Night in Rotterdam bekend

13-04-2026 | 15:59:12
Tijdens het evenement openen tientallen creatieve en digitale bureaus hun deuren voor publiek en laten zij zien wat er normaal achter de schermen gebeurt.

Cees Faes: "Ik vind daar dus iets van..."; de natte scheet onder de gezegden

13-04-2026 | 15:35:00
Er zijn zinnen die een gesprek openen. En er zijn zinnen die vooral doen alsof. "Ik vind daar iets van" of "ik vind daar wat van" is er zo één. De natte scheet onder de gezegden.

ING en TBWA\NEBOKO richten zich op jongvolwassenen

13-04-2026 | 11:15:00
De campagne maakt deel uit van het platform Oplossingen die je slimmer maken met je geld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.