
Spar Nederland en EG Group verlengen samenwerking
SPAR Nederland en EG Group (Euro Garages) in Nederland verlengen en intensiveren hun samenwerking. De samenwerking begon in 2017 met de ombouw van 190 winkels waarbij er elk jaar omzetgroei is gerealiseerd in de SPAR Express winkels.
John van der Ent, CEO van SPAR: “We zijn blij dat we de samenwerking hebben verlengd en ons partnership uitbouwen. Samen streven we ernaar om onze klanten de beste shopervaring te bieden en onze positie als king of convenience in de markt te versterken."
Zuber Issa, co-CEO EG Group: "Deze verlenging van onze samenwerking is een belangrijke stap in onze strategische groei. We kijken ernaar uit om onze krachten te bundelen en onze klanten nog beter van dienst te zijn."
Daarnaast zal het partnership worden uitgebreid met verschillende initiatieven. Zo wordt ’een deel van het assortiment van The Tosti Club verkrijgbaar op alle Go Fresh Bakery locaties van EG Group in Nederland waarmee het totaal aantal verkooppunten gaat groeien tot boven de 150. En zal de implementatie van SPAR Media digitale schermen de klantenervaring verbeteren door middel van klantgerichte content op de schermen in de shop.
Door gebruik te maken van elkaars kracht en expertise wordt ernaar gestreefd een toekomstbestendige propositie te ontwikkelen die waarde toevoegt voor alle gemaksklanten. EG Group exploiteert tankstations onder de merken BP, Esso, Shell en Texaco alsmede gemakswinkels en convenience stores.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Gepubliceerd door: David de Jong