
SoLow kiest Vortex Agency als social agency
Feest- en cadeauwinkel SoLow kiest voor Vortex Agency als socialmedia-bureau. Samen zullen zij werken aan het versterken van de online aanwezigheid van SoLow, met als doel een nog grotere community te inspireren en de producten onder de aandacht te brengen via platforms zoals TikTok en Instagram.
Claire Blok, CCO bij SoLow: “We hebben gekozen voor Vortex vanwege hun ruime ervaring en enthousiasme, maar vooral omdat de mensen bij Vortex onze producten door en door kennen. Ze zijn niet alleen experts in social media, maar ook trouwe klanten van SoLow. Dat zorgt ervoor dat ze precies begrijpen hoe onze producten een glimlach op het gezicht van onze klanten toveren, en dat zie je terug in hun werk.”
Bart Kampschreur, oprichter van Vortex Agency. “We werken al jaren met producten van SoLow voor onze eigen social video’s. Dat we nu hun contentstrategie mogen versterken is een fantastische kans om samen gave dingen te creëren.”
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Mike Hendrixen: AI neemt je baan niet, nog niet
Happy Horizon kiest Ubbo Maagdenberg als topman
Happy Horizon kansrijk bij Digital Impact Awards
Heidi Anthonis: Klantactivatie blijft onze kern
Happy Horizon ontwikkelt studiekeuzetool voor Rijn IJssel
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Bob Koigi: De toekomst van tv-metingen ligt in big data
Closed on Monday toont avontuur met De Koffiejongens
[Vacatures] TBWA zoekt een Brand Coordinator (NL)
Johan van der Zanden: Jeroen past perfect bij ons merk
Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert