Online campagne EasyPark: Parkeren? Ik denk er niet aan

EasyPark lanceert een online- en influencercampagne om de vernieuwde parkeerapp, die verbeterd is op basis van klantfeedback, onder de aandacht te brengen. Met de boodschap dat mensen zich kunnen focussen op de momenten die er voor hen toe doen, zet EasyPark het leven van app-gebruikers centraal. De campagne laat op deze manier zien dat mensen met hun volle aandacht in het moment kunnen zijn, zonder bezig te zijn met parkeren.

Naast online banners die de momenten in beeld brengen, zoals een bezoek aan sportschool of een date, delen influencers als Dennis Weening, Rebecca Boektje, Saar Koningsberger, Barts Boekje, Willem (aka Daddyhox) en Paulien Tilstra via hun socials hoe de handige en eenvoudig te gebruiken parkeerapp hen helpt soepel de dag door te komen en van hun momenten te genieten.

De campagne is deze week van start gegaan en is te zien op FaceBook, YouTube, Instagram, TikTok en via Google Display & Video. 

De vernieuwde en verbeterde EasyPark-app is de eerste in Nederland waarmee gebruikers kunnen parkeren in eigen land én in meer dan 20 Europese* landen en ruim 4.000 steden waar EasyPark actief is. De app sluit nu beter aan op de wensen van de vele Nederlandse gebruikers. Zo zijn er meer opties voor het starten en stoppen van een parkeeractie, zodat gebruikers van de app zelf kunnen bepalen wat voor hen het makkelijkst is. En krijgen iOS-gebruikers nu live op hun toegangsscherm te zien dat een parkeeractie nog loopt. Geen zorgen meer dus dat je vergeet die te beëindigen.

Michael Stark, Country Director van EasyPark Nederland: “Of je nu in je eigen stad bent of op reis in het buitenland, automobilisten willen zonder gedoe op hun bestemming aankomen, parkeren en betalen. Met verschillende nieuwe functionaliteiten is parkeren met onze app voor elke gebruiker makkelijker dan ooit en heb je er geen omkijken naar. Dat maken we duidelijk in onze campagne.”

www.countercontent.nl

www.easypark.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Raymond Bresching: Samenwerking is de kern van PR

16-01-2026 | 09:41:00
Marketing Report strijkt neer in Zaandam, aan de westzijde van de stad, waar Bas Vlugt Raymond Bresching interviewt.

Influencer & Content Marketing Awards 2025 | De Winnaars

20-11-2025 | 14:43:00
De prijzen bekronen onderscheidend werk in contentmarketing en influencermarketing, in zowel campagnerubrieken als bureaucategorieën.

Counter Collective wint twee keer zilver bij Dutch PR Awards

23-10-2025 | 12:42:00
Counter ondersteunt Ayvens bij merkbekendheid na fusie ALD en LeasePlan

Denise Jongkind: Design en communicatie zijn één

11-08-2025 | 08:54:00
Visueel kom je sterker uit de verf als je verhaal klopt. De basis van design word vaak mede gevormd door een goed narratief

Denise Jongkind naar Counter Collective als artdirector

07-08-2025 | 09:11:28
Ze gaat aan de slag met merkidentiteiten, campagnes en communicatiemiddelen.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Fitzroy zoekt een Social Strateeg Lead

03-03-2026 | 08:54:00
Fitzroy is per direct op zoek naar Social Strateeg Lead 

[Vacatures] Fightclub zoekt een Digital Marketing Consultant

03-03-2026 | 08:26:00
Fightclub is per direct op zoek naar Digital Marketing Consultant - Breda, Antwerpen

[Vacatures] Fightclub zoekt een Digital Marketing Consultant (freelance)

03-03-2026 | 08:06:00
Fightclub is per direct op zoek naar Digital Marketing Consultant (freelance) - Breda, Antwerpen

Nutribullet verlengt samenwerking met Friends of the Brands

02-03-2026 | 16:56:05
Het bureau blijft verantwoordelijk voor de merkstrategie in Nederland en krijgt aanvullende taken op het gebied van social media, seeding en paid advertising, onder meer via TikTok en Meta.

Foot Locker kiest 72andSunny als EMEA-bureau

02-03-2026 | 16:43:00
Het bureau wordt verantwoordelijk voor het merkwerk in Europese markten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.