OMS: primaire doelgroep naar 20-59-jarigen in plaats van 20-49 jaar

One Media Sales (OMS) heeft zijn primaire doelgroep per 1 januari 2025 gewijzigd naar 20-59-jarigen in plaats van 20-49-jarigen. Dit blijkt uit de inkoopinformatie 2025. OMS verkoopt de radioreclames voor de radiozenders van Talpa Network (Sky Radio, Radio 538 en Radio 10), net als Mediahuis Radio (Radio Veronica, 100% NL, Slam! en Sublime) inclusief onderliggende online/DAB+-themakanalen.

Door de primaire doelgroep te vergroten, wordt het te verkopen volume aan reclame vergroot. Er zouden in de doelgroep 20-59 jaar circa 8,5 miljoen luisteraars zijn, terwijl die bij de doelgroep 20-49-jarigen 6 miljoen bedragen.

DPG Media (eigenaar van Qmusic en Joe) blijft zich op 20-49-jarigen richten. De Ster, die de reclame voor de NPO radiostations verkoopt, blijft zich voor NPO Radio 2 en NPO 3FM primair op 20-54-jarigen richten, waarbij bij inkopen voor NPO Radio 1, NPO Radio 2, NPO 3FM, NPO Radio 5 en de regionale publieke zenders) de doelgroep 25-67-jarigen wordt gehanteerd.

Daarmee lijkt het alsof elke radioreclame-exploitant zijn eigen primaire doelgroep definieert.

OMS is voor 90 procent in handen van Talpa Network en voor 10 procent van Mediahuis Radio.

Foto: Depositphotos.com

www.oms.fm

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

NPO: recordbegroting van 1,2 miljard betekent toch 32 miljoen bezuiniging in 2026

19-09-2025 | 00:36:00
De NPO zal in 2026 in aanloop naar bezuinigingen toch 32 miljoen bezuinigingen doorvoeren. 2026 zal opnieuw een recordjaar worden wat betreft het aan het ministerie van OCW gevraagde geld

De Ondernemer en BusinessWise openen visual radiostudio

18-09-2025 | 15:40:02
De Ondernemer en BusinessWise hebben een eigen visual radiostudio geopend in Mediavaert, de mediahub van DPG Media in Amsterdam.

Hawk by Azerion en Adsquare breiden samenwerking uit

18-09-2025 | 15:29:00
Hawk by Azerionen en Adsquare breiden hun samenwerking uit naar Latijns-Amerika, het Midden-Oosten, de Verenigde Staten en extra Europese landen.

Teunie Welage: Cora blijft merkicoon van Mora

18-09-2025 | 12:40:00
Peter Wybenga sprak met Teunie Welage. Zij deelde haar inzichten over de balans tussen merkconsistentie en vernieuwing.

Marit Klooster: Advies slaat brug tussen data en actie

18-09-2025 | 12:22:00
In de studio van New Business Radio ging Peter Wybenga in gesprek met Marit Klooster, partner en directeur bij Ruigrok Onderzoek en Advies.
 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Creators leiden marketinginvesteringen

19-09-2025 | 09:26:39
CMO's wedden erop dat de geloofwaardigheid en het bereik van creators merkwaarde, handel en loyaliteit effectiever zullen opleveren dan traditionele media.

Innocent en DCVF zetten superscanner opnieuw in

18-09-2025 | 15:46:00
Innocent en bureau DCVF hebben de superscanner ontwikkeld: een activatie die voorbijgangers koppelt aan een passende super smoothie

Ministerie en Monks starten campagne Blijf in beeld

18-09-2025 | 13:11:02
Het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) start samen met bureau Monks de campagne Blijf in beeld

[Vacancy] Initiative has a position for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative

18-09-2025 | 09:04:00
Initiative is directly looking for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative - Netherlands

Cogonez versterkt rol Port of Amsterdam tijdens SAIL 2025

17-09-2025 | 16:31:00
Tijdens SAIL 2025 trok Amsterdam ruim twee en een half miljoen bezoekers en meer dan 10 duizend boten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.