Mobiliteitsaanbieder Ayvens kiest Counter Content als communicatiebureau

Ayvens, het mobiliteitsmerk dat is ontstaan uit de overname van LeasePlan door ALD Automotive, is recent geïntroduceerd in Nederland. De PR en communicatie tijdens de introductie lag in handen van communicatiebureau Counter Content. Beide partijen maken bekend dat het bureau ook na de merkintroductie Ayvens blijft ondersteunen.

Lonneke van der Horst, Marketing & Communications Director Ayvens: "Het merk Ayvens bouwt voort op een sterk fundament van kwaliteit, service en innoverend vermogen. De nieuwe naam en de nieuwe strategie van het bedrijf passen bij de veranderende markt en de uitdagingen van vandaag waarin mobiliteit duurzamer en flexibeler moet zijn. Met Counter nemen we een bureau in de arm met veel kennis van onze markt. Met hen en de content die we samen maken, versterken we onze rol van innovatieve koploper in de transitie naar duurzame en flexibele mobiliteit."

Counter specialist in mobiliteit

Raymond Bresching, medeoprichter van Counter: "We zijn trots op de samenwerking met Ayvens en het vertrouwen dat zij in ons hebben. Onze gezamenlijke inspanningen hebben al geleid tot een succesvolle introductie en we kijken uit naar het maken en verspreiden van de verhalen die de positionering van Ayvens kracht bij zetten. Denk aan actuele onderwerpen zoals de verdere verduurzaming van zakelijke mobilteit en de nieuwe regels ten aanzien van stadslogistiek en de mogelijkheden die daaruit voortkomen. Met Ayvens worden we nog meer specialist in duurzame mobiliteit. Hierbij voelen we ons als een vis in het water."

www.countercontent.nl

www.ayvens.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Refurbed kiest Counter voor eerste landelijke PR-campagne

23-09-2025 | 10:13:32
De samenwerking begon met een campagne die direct brede landelijke aandacht kreeg, waaronder op NPO Radio 1, RTL Nieuws, NOS Stories en SBS

Counter Collective aan de slag voor Logistiek020 en Qarry

24-06-2025 | 12:16:00
Communicatiebureau Counter uit Zaandam is gestart met opdrachten voor Logistiek020 en Qarry.

Vmoto, Tate & Lyle en LSC kiezen voor Counter Collective

26-05-2025 | 13:32:00
Communicatiebureau Counter Collective uit Zaandam heeft drie klanten aan zich verbonden: Vmoto, Tate & Lyle en Lithium Safety Containers (LSC)

[Vacatures] Counter Content zoekt een Medior Communicatie- en PR-adviseur voor innovatieve merken

07-03-2025 | 08:46:00
Counter Content is per direct op zoek naar Medior Communicatie- en PR-adviseur voor innovatieve merken

Dit zijn de 10 meest gelezen whitepapers op Marketing Report in 2024

31-12-2024 | 09:03:00
In 2024 publiceerde Marketing Report een grote serie Partner Whitepapers. Deze tien zijn het meest gelezen.
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Primeur: Video Ads op basis van Cost per Sale bij TradeTracker

18-12-2025 | 00:00:00
Hiermee biedt het bedrijf adverteerders en publishers de mogelijkheid om videocontent in te zetten met de zekerheid dat er alleen wordt betaald bij daadwerkelijke conversie.

Stedin zet energietransitie centraal in employer branding

17-12-2025 | 13:56:00
Stedin heeft een employer branding campagne gelanceerd onder de naam Werk dat energie oplevert. De campagne is ontwikkeld in samenwerking met bureau N=5.

StudioM eert bekerhelden in Eurojackpot KNVB Beker-campagne

17-12-2025 | 12:53:00
De contentserie markeert dat het bekertoernooi voortaan de naam Eurojackpot KNVB Beker draagt en richt zich op de spelers die het toernooi kleur geven.

ABU en Higuita doorbreken beeld rond uitzendwerk

17-12-2025 | 10:37:19
In de campagne vertellen uitzendkrachten zelf hoe hun werk aansluit bij hun leven en ontwikkeling.

LePub en Heineken stimuleren echte gesprekken

17-12-2025 | 09:27:15
Met de pilot Could Have Been a Heineken willen de partijen mensen stimuleren om minder te communiceren via audio en vaker face-to-face af te spreken.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.