Media Reverse neemt strategisch belang in WAUW Digital Creative Agency

Full-service mediabureau Media Reverse heeft een strategisch belang genomen in WAUW Digital Creative Agency. WAUW en Media Reverse blijven als twee zelfstandige labels opereren, maar voor klanten van beide bedrijven ontstaat wel een bredere dienstverlening waarin alle specialismen voor brand & awareness campagnes én performance marketing vertegenwoordigd zijn. Zowel off- als online. Sjors Kroon treedt per direct toe tot de directie van WAUW.

Ernst Admiraal, oprichter en eigenaar WAUW Digital Creative Agency: "Ik ben er trots op dat Media Reverse een strategisch belang heeft genomen in WAUW. We hebben een schitterend bedrijf opgebouwd dat klaar is voor de volgende stap. Met Media Reverse als partner halen we de juiste versterking binnen om ons verder te ontwikkelen als specialist in online performance marketing, creatie en development op landelijk niveau."

Ronald Brands, eigenaar WAUW Digital Creative Agency: "Ik geloof in de combinatie van crossmediacampagnes en performance campagnes en ben blij dat we deze verdere professionalisering van ons bedrijf nu bekend kunnen maken aan de markt."

Sjors Kroon: "We zetten de samenwerking die we op een aantal klanten reeds hebben nu kracht bij door ook daadwerkelijk samen verder te ondernemen en dat voelt heel goed. De groei in kennis en ervaring en de propositieverbreding die dat met zich meebrengt, is zeer interessant voor onze bestaande klanten en voor toekomstige klanten."

www.mediareverse.nl

www.wauw.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] Media Reverse zoekt een Media Consultant

05-02-2026 | 14:34:00
Media Reverse is per direct op zoek naar Media Consultant • Hilversum

[Vacatures] Serviceplan Group zoekt een Digital Consultant bij Mediaplus

11-12-2025 | 09:02:00
Serviceplan Group Netherlands is per direct op zoek naar een Digital Consultant bij Mediaplus - Amsterdam

Media Reverse en Habufa lanceren XOOON-campagne op tv

30-10-2025 | 16:09:00
In de najaarscampagne van XOOON, onderdeel van Habufa Meubelen, staat de huiskamer centraal.

ReumaNederland kiest Media Reverse voor mediaplanning

30-10-2025 | 14:58:20
De samenwerking is gericht op het vergroten van de merkbekendheid en het activeren van doelgroepen via relevante mediakanalen.

Media Reverse en Bruna tonen effect van AI in zomercampagne

16-10-2025 | 16:37:23
Bruna, Media Reverse en Talpa bewijzen dat AI-campagnes effectief en geloofwaardig kunnen zijn

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Anne Stokvis: Wat de sportpers kan leren van NBC

12-02-2026 | 17:28:00
In plaats van klagen, kan de Nederlandse sportpers beter naar NBC kijken.

Jurjen van den Broek: Van Search naar Sidekick

12-02-2026 | 17:08:22
Terwijl AI verschuift van antwoorden naar acties, begint het klassieke marketingmodel barsten te vertonen.

VENGEAN verzorgt rebranding Kern Konsult

12-02-2026 | 16:56:08
Het organisatieadvies- en ontwikkelbureau kiest voor een koerswijziging om zijn positie als consultant in de publieke sector te versterken.

Jim Abbring: Rocket & Redfin | Zevo | Volkswagen

12-02-2026 | 15:14:00
[The International] Creative Lead Finally an Agency bespreekt een aantal Super Bowl commercials

ACE breidt socialafdeling uit met zes krachten

12-02-2026 | 12:40:00
Het bureau speelt daarmee in op de groeiende vraag van merken naar een eigen social signatuur en verdere professionalisering van het social domein.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.