
[Marketing Report TV] Daan Vrijsen (Abovo Media) over Brandformance
Marketing Report TV is op bezoek bij Abovo Maxlead. Daan Vrijsen, Head of Strategy, Media Consultancy & Research at Abovo Media, is daar onze gast. In gesprek met Peter Wybenga vertelt hij over Brandformance.
Daan Vrijsen: "Brandformance is een term die we zelf hebben bedacht. Zo’n elf jaar geleden publiceerden Les Binet en Peter Field The Long and the Short of It. In dat boek presenteren ze een grafiek met twee lijnen: één voor salesactivatie en één voor brand building. Die grafiek benadrukte destijds de schijnbare tweedeling binnen zowel bureau- als klantorganisaties—tussen salesteams en brandteams. Echter, dat was nooit de bedoeling van hun theorie.
Met onze strategieafdeling richten wij ons juist op het overbruggen van deze kloof. Door naar de volledige klantreis te kijken, werken we eraan om die zo effectief mogelijk te beïnvloeden en beide disciplines samen te brengen."
Kijk dit interview hier:
Marketing Report TV is powered by Bruut en Abovo Maxlead

Bruut is dé one-stop-shop voor videocontent! Van strategie tot creatie, en van productie tot distributie. Wij doen het! Hoge kwaliteit video, slim en efficient gemaakt voor ieder scherm, dat is onze kracht. Met een hecht team van enthousiaste makers hebben maken we gepassioneerd content voor iedereen.

Wij zijn Abovo Maxlead; 230 specialisten in marketing en media, gevestigd in Hoorn en Oegstgeest. We zijn het grootste onafhankelijke marketing- en mediabureau van Nederland. We zijn eigenzinnig. Eigenzinnig in marketing en media.
Van een full funnel, crossmediale marketingcampagne tot een nieuwe website, en van een verse huisstijl tot een complete omnichannel marketingstrategie; we kunnen het allemaal voor je maken. We zijn continu op zoek naar de meest effectieve marketing- en mediamix, in nauwe samenwerking met onze klanten. Omdat we alle disciplines onder één dak hebben zijn de lijnen kort en kunnen we je optimaal bedienen. We kennen elke markt als onze broekzak.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Ruben Wollerich: Brandgang verbindt data, creatie en tech
Robert Essenstam: De Bonk is dé prijs van Brabant
Coca-Cola: Digital én live activeren met Megawatt
Stephan Kwast: AI versnelt activatieconcepten bij Megawatt
Heidi Anthonis: Klantactivatie blijft onze kern
Liridon Bejta: Data maken marketing meetbaar bij Springbok
Cees Faes: Belgen willen eerst echt kennismaken
Esther Goos: Scooperz groeit hard in social media met impact
Youri Harmsen: Marketing automation versterkt creatief werk
Stefan Niemer: Een sterk team trekt de juiste mensen aan
Vera Kops: TEAM LEWIS biedt internationale slagkracht
Michiel van Riemsdijk: Springbok is sparringpartner
Danielle Guirguis (Smarthouse) & Esther Smit (Remake Society) over impact maken
Joost van Gorsel (0to9): Een merk moet kloppen van binnen én buiten
Marianela Queme (DPDK Digital Agency): We go beyond tech delivery
Gepubliceerd door: Daan Dekkers