[Marketing Report TV] Arjan ter Huurne over de bluepaper van Maxlead
Marketing Report TV is op bezoek bij Abovo Maxlead. Arjan ter Huurne, Director Strategy & Partnerships bij Maxlead, is daar onze gast. In gesprek met Bas Vlugt vertelt hij over de bluepaper van Maxlead.
Arjan ter Huurne: "Onze bluepaper is de gebrande versie van ShoppingTomorrow, het onderzoekscollectief van Thuiswinkel Organisatie. Dit jaar hebben we ons gericht op het onderwerp schaalbare en lokaal relevante marketing. Samen met 25 experts hebben we negen maanden gewerkt aan het ontwikkelen van een visie op dit gebied. Het is een breed onderwerp, maar de focus lag op de vraag welke elementen van marketingstrategie zich goed lenen voor centrale organisatie en internationale uitrol, en welke elementen juist lokaal moeten worden uitgevoerd in verschillende markten. "
Kijk dit interview hier:
Marketing Report TV is powered by Bruut en Abovo Maxlead

Bruut is dé one-stop-shop voor videocontent! Van strategie tot creatie, en van productie tot distributie. Wij doen het! Hoge kwaliteit video, slim en efficient gemaakt voor ieder scherm, dat is onze kracht. Met een hecht team van enthousiaste makers hebben maken we gepassioneerd content voor iedereen.

Wij zijn Abovo Maxlead; 230 specialisten in marketing en media, gevestigd in Hoorn en Oegstgeest. We zijn het grootste onafhankelijke marketing- en mediabureau van Nederland. We zijn eigenzinnig. Eigenzinnig in marketing en media.
Van een full funnel, crossmediale marketingcampagne tot een nieuwe website, en van een verse huisstijl tot een complete omnichannel marketingstrategie; we kunnen het allemaal voor je maken. We zijn continu op zoek naar de meest effectieve marketing- en mediamix, in nauwe samenwerking met onze klanten. Omdat we alle disciplines onder één dak hebben zijn de lijnen kort en kunnen we je optimaal bedienen. We kennen elke markt als onze broekzak.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Martijn van Dijk: Follo bouwt Europees Performance Agency
Lode Schaeffer: INDIE bouwt op onafhankelijk denken
Rick Pranger: NOISE balanceert missie en resultaat
Niek Eijsbouts: De scorpion kick als merkmetafoor
Esmée van Venrooij: Loetje kiest voor merkverdieping
Milo van der Meij: Een sterk merk begint bij essentiality
Sanne Tolsma: Geen onbetaalde pitches bij Joe Public Amsterdam
Mariëlle Vermeer: SEO helpt De Telegraaf primeurs beschermen
Sophie van der Schaft: Ondernemen is ook durven kiezen
Wouter Wunnink: Retail en DOOH moeten één strategie zijn
Marit Klooster: Ruigrok helpt keuzes maken met data
Marco Baay: TFA verbreedt audiowerk naar campagnes
Guy Grimmelt: Groei buitenreclame stuwt Global vooruit
Pim Weissman: High-end video vraagt menselijkheid
Robrecht Stoekenbroek: Interne communicatie vraagt creativiteit
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Martijn van Dijk: Follo bouwt Europees Performance Agency
Happy Horizon focust op commerce tijdens Webwinkel Vakdagen
TBWA\NEBOKO en NS brengen droomtrein tot leven
Eigen merk Kruidvat centraal in campagne
Adriaan Hogervorst: Ieders lievelingsadvertentie
Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers