Maarten Stal Creative Lead bij Zandbeek

Maarten Stal start per 1 september als Creative Lead bij Zandbeek. Maarten maakt de overstap van George&Harrison, het designbureau waarvan hij mede-oprichter is. Bij Zandbeek gaat hij leidinggeven aan het creatieve team.

Maarten Stal: "Na ruim tien jaar George&Harrison was ik toe aan een nieuwe stap. Toen ik met Zandbeek in gesprek raakte, werd snel duidelijk dat er een sterke gedeelde ambitie aanwezig is. Het is een ontzettend klantgericht bureau met hoge kwaliteitsstandaarden, een bewezen track record en tegelijk een familiaire cultuur. Ik vind het inspirerend om onderdeel te worden van een bureau dat meermaals in staat is gebleken om zichzelf opnieuw uit te vinden. Ik kijk er enorm naar uit om samen met het team te bouwen aan het beste branding agency van het zuiden."

Fleur van Zandbeek, CEO bij Zandbeek: "De komst van Maarten zorgt voor een nieuwe kwaliteitsimpuls op het gebied van branding en design. Zijn ervaring sluit perfect aan bij onze ambities en de nieuwe koers die we als bureau recent hebben ingezet."

www.zandbeek.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Zandbeek breidt team uit met strategen en projectmanager

27-10-2025 | 11:57:00
Zandbeek breidt het team uit met drie nieuwe medewerkers: Sophie Gijsbers, Frank van Oudhuizen en Loes Geerden.

Zandbeek ontwikkelt merkidentiteit voor YaWorks

30-09-2025 | 14:45:00
Het Amsterdamse bedrijf, gespecialiseerd in digitale infrastructuur, wilde een uitstraling die aansluit bij de groeiambities.

Univé Zakelijk kiest Zandbeek na creatieve pitch voor zakelijke marketingcampagnes

15-09-2025 | 12:31:00
Verzekeraar Univé heeft na een pitch Zandbeek verkozen als creatief bureau voor zakelijke marketingcampagnes en content

Zandbeek lanceert campagne voor Bruynzeel cosmetic homecare

23-08-2024 | 10:14:56
De campagne, gericht op de #sundayreset, benadrukt het belang van een opgeruimd huis voor het geluk van Nederlanders.

Zandbeek, Lievens en Connect winnen aanbesteding Rijkswaterstaat

21-06-2024 | 08:59:00
Voor Zandbeek is dit de vijfde opeenvolgende winst bij Rijkswaterstaat.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Accenture Song maakt kerstcampagne voor Smyths Toys

18-11-2025 | 11:53:00
De campagne zet de speelse dynamiek tussen een jongen en zijn hond centraal om de merkbeleving rondom Kerstmis te versterken in meerdere Europese landen.

Selmore lanceert feestdagencampagne voor Bioscoopbon

18-11-2025 | 10:11:00
De campagne is eenvoudig opgebouwd: een herkenbare situatie en een filmische setting met een vleugje droge humor

[Vacatures] Clear Channel zoekt een Customer Success bij Bauer Media Outdoor Nederland

18-11-2025 | 09:06:00
Clear Channel is per direct op zoek naar Customer success bij Bauer Media Outdoor Nederland

[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Junior Projectmanager

18-11-2025 | 07:32:00
Abovo Maxlead is per direct op zoek naar een Junior Projectmanager - Hoorn

REVITALIZE ontwikkelt campagne voor ParkinsonNederland

17-11-2025 | 17:56:00
ParkinsonNederland start dit najaar een campagne die de groeiende impact van parkinson onder de aandacht brengt.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.