Li’ao Wang benoemd tot CEO van VMN Media

VMN Media heeft Li’ao Wang benoemd tot CEO. Zij volgt Erik Hoekstra op en krijgt de opdracht het bedrijf verder te laten groeien, met nadruk op digitalisering en internationale uitbreiding.

VMN Media is uitgever van onder meer Cobouw, Distrifood, AMweb en PROVADA en richt zich op vakinformatie voor professionals. Met de benoeming van Wang kiest het bedrijf voor continuïteit in de ingezette digitale koers.

Van digitale transformatie naar nieuwe fase

Li’ao Wang, CEO VMN Media: “Onze missie is onafhankelijke, betrouwbare informatie voor professionals die leidt tot discussies en de uitwisseling van ideeën. Want in deze tijd hebben we elkaar, en onze gedeelde kennis, keihard nodig.”

Wang trad in 2020 in dienst als Chief Product & Technology Officer en speelde een centrale rol in de digitale transformatie van het bedrijf. Daarvoor werkte zij aan digitale producten binnen de FD Mediagroep, waaronder Het Financieele Dagblad en BNR Nieuwsradio.

Internationale groei met focus op kwaliteit

Onder leiding van vertrekkend CEO Erik Hoekstra ontwikkelde VMN Media zich van een uitgever van kranten en tijdschriften tot een digitaal mediabedrijf met bijna 60.000 digitale abonnees. In de volgende strategische fase kijkt het bedrijf nadrukkelijk over de landsgrenzen.

Een recente stap daarin is de overname van DETAIL, een internationaal architectuurplatform uit München. Daarmee is een Europees groeipad ingezet, waarin kwaliteit en inhoudelijke verdieping centraal staan.

Li’ao Wang: “Onze wereld is complex. Problemen, discussies en oplossingen zijn niet te vatten in een simpele reel of snap. Het is onze taak als vakmedia om die complexiteit juist op te zoeken, te verdiepen en te duiden.”

Drie pijlers voor verdere ontwikkeling

De strategie van VMN Media rust volgens Wang op drie pijlers. “De allerbeste inhoud die professionals helpt de beste beslissingen te nemen in hun vaak complexe werk. Een digitaal product dat gewoon werkt en waar je je nooit aan ergert. En daarmee vakmedia, een uitdagende markt, in heel Europa een groeipad geven.”

Ook aandeelhouder Bencis Capital Partners spreekt vertrouwen uit in de nieuwe fase.

Eric-Joost Ernst, partner bij Bencis Capital Partners: “Erik heeft een succesvolle transformatie geleid. Li’ao bouwt daarop voort met internationale ambitie.”


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Sandra Phlippen benoemd tot commissaris Mediahuis NRC

28-01-2026 | 15:45:00
Econoom Sandra Phlippen treedt toe tot de raad van commissarissen van Mediahuis NRC. Per 1 mei volgt zij Mijntje Lückerath op

Dominique Henskens benoemd bij Mediahuis NRC

28-01-2026 | 12:53:00
Mediahuis NRC versterkt het commerciële managementteam met de aanstelling van Dominique Henskens als Director Commercial Strategy & Innovation

Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director

23-01-2026 | 11:52:50
Neeltje Prevo is gestart als Account Director

Eveline Aendekerk kondigt vertrek aan bij CPNB

22-01-2026 | 17:35:00
Eveline Aendekerk is sinds 2018 verbonden aan de organisatie en neemt na bijna 8 jaar afscheid.

Chris Krabbendam gestart als senior creative bij Joe Public

22-01-2026 | 09:03:39
Hij is gestart als senior creative/copywriter en brengt ervaring mee vanuit zowel bureau- als freelancewerk.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.