Lemon Scented Tea trekt Jasper Duijf aan als Lead CXbyEX

Creatief bureau Lemon Scented Tea haalt Jasper Duijf aan boord als lead van het label Lemon CXbyEX. Voor Lemon Scented Tea is dit de volgende stap in het streven naar een geïntegreerde oplossing om merken te laten groeien.

Als Lead CXbyEX gaat Jasper Duijf samen met het team van Lemon aan de slag om vanuit de kern van het merk de klantbeleving (CX) naar een hoger niveau tillen door juist de werknemerservaring (EX) te verbeteren en naadloos te integreren in het merk narratief.

Jasper Duijf: "Medewerkers kunnen echt het verschil maken en voegen die menselijke touch toe waar consumenten naar verlangen. We willen merken helpen een dieper begrip te krijgen van de gewenste klantbeleving, medewerkers te empoweren en hen op creatieve wijze te betrekken in het merkverhaal. Om zo de gewenste cultuur te realiseren, de klanttevredenheid te verbeteren en merkloyaliteit te stimuleren."

Met zijn ervaring in business strategie, strategische marketing en merkopbouw bij o.a. New Growth Strategies (TBWA), We Are Era (RTL) en verschillende eigen ondernemingen, zal Jasper het team versterken en uitbreiden, met klanten in Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten.

Gijsbregt Vijn, CEO van Lemon Scented Tea: "We zijn super blij om Jasper Duijf te verwelkomen als onze nieuwe Lead CXbyEX. Zijn passie voor strategie en ervaring in het sturing geven aan organisaties en het meekrijgen van medewerkers in een strategie en positionering, sluiten naadloos aan bij onze ambitie. Met Jasper aan boord zijn we klaar om grenzen te gaan verleggen."

www.lemonscentedtea.com

Lees ook:

Lemon Scented Tea organiseert sessie over merkgroei

02-06-2025 | 11:51:00
Na Brands of the Night in oktober keert Lemon Scented Tea terug met het event: Thirsty for Total Brand Growth: How to give your brand its unique edge

Lemon Scented Tea ontwikkelt merkpositionering voor Cortina

07-04-2025 | 16:26:00
De samenwerking omvat strategie, advertising en design, bedoeld voor zowel interne als externe communicatie.

Coca Cola Orange Cream | Corona | Make My Money Matter

27-03-2025 | 13:23:00
[The International] Gijsbregt Vijn (Lemon) Scented Tea kijkt over de grenzen

Gijsbregt Vijn: Merken moeten hun verhaal waarmaken

20-03-2025 | 11:34:00
Te gast bij Marketing Report Radio spreken we Gijsbregt Vijn over het belang van geloofwaardige merkcommunicatie in een tijd van dalend vertrouwen.

De kern van een merk kunnen vangen

18-02-2025 | 10:13:00
We zijn een creatief bureau dat merken laat groeien. We noemen dit Total Brand Growth
 

Gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.