Laura van Gestel naar Odido
Laura van Gestel is door Odido per 1 maart 2026 benoemd tot senior manager brandstrategie, communicatie en sponsoring. Zij verliet concurrent VodafoneZiggo op 1 juli 2025 waar ze sinds oktober 2021 Director Brands Communications, Media, Partnerships en CSR was en in totaal 17 jaar werkte (voordat VodafoneZiggo ontstond, bij Vodafone). Bij Odido is Laura van Gestel verantwoordelijk geworden voor het hele merkportfolio. Ze werkt daartoe samen met onder meer Leo Hensen, Director Marketing & Communications bij Odido en Jelle van Vliet, Brand & Partnership Managere bij Odido.
Odido onder vuur
Odido kreeg de afgelopen periode veel kritiek na een grote datadiefstal waarna bleek dat het telecombedrijf data van (oud-)abonnees veel langer bewaarde dan toegestaan en vraagtekens bestaan bij de beveiliging daarvan. De Autoriteit Persoonsgegevens en de Rijksinspectie Digitale Infrastructuur doen daar onderzoek naar.
Uitdaging
Laura van Gestel zegt desgevraagd in haar rol een mooie uitdaging te zien en de kans om merkstrategie, communicatie en sponsoring nog sterker met elkaar te verbinden om impact te maken.
Odido werkt vooral met creatief bureau TBWA\NEBOKO (Onderdeel van Omnicom) en sinds 2025 met mediabureau EssenceMediacom (WPP Media).
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Sabrina Nijenhuis en Puck Litaay naar Hazazah
Karlijn Webhofer CCO bij AndAgencyAmsterdam
Caryn Oberholzer naar Craftmore als Art Director
Salesforce: AI weegt soms zwaarder dan salaris
Tessa van der Starre vertrekt bij WPP Media
Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong