Laura Heerlien versterkt het Marketing Report-team
Laura Heerlien (Fossombrone, Italië) versterkt het team van Marketing Report als eindredacteur en plaatsvervangend chef redactie.
Laura: “Na 25 jaar vaste dienst in de dagbladjournalistiek gooiden mijn man en ik het roer om en vertrokken we naar Italië. Daar zijn we bezig met het opstarten van onze B&B Nido Visone maar we blijven ook met veel plezier werken als (eind-)redacteuren op afstand. Ik ben dus ontzettend blij om te mogen aansluiten bij het team van Marketing Report. De technologie gaat supersnel en de marketingwereld ontwikkelt zich continu. Een fantastische tijd, kortom, om al het nieuws up to date te houden!”
Bas Vlugt, oprichter Marketing Report: "De komst van Laura past perfect in onze post-inclusieve netwerkorganisatie. Als bedrijf zonder kantoor werken we met mensen over de hele wereld. Na Nederland, Spanje, Kenia en Rwanda krijgt Marketing Report nu ook voet aan de grond in Italië. Laura en haar jarenlange ervaring zijn meer dan welkom gegeven de groei die wij in 2024 hebben gehad en sterke groei die wij in 2025 verwachten. Welkom aan boord Laura!"
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
VENGEAN benoemt Jolyne Eringaard tot Account Director
Els Dijkhuizen Transfer van het Jaar 2025
SteamTalmark, Radancy en Kaliber winnen aanbesteding NS arbeidsmarktcommunicatie
Jet de Ranitz eerder aangetreden als NPO Bestuursvoorzitter
De voordelen van het uitbesteden van een MTO
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
VENGEAN benoemt Jolyne Eringaard tot Account Director
Alfred met Praxis-campagne: Een goed begin is Eigen Merk
[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager
[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager
Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm
Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt