KesselsKramer en Museumvereniging lanceren vervolgcampagne GA! Zoals je bent

Met de campagne bouwt de Museumvereniging verder aan de missie om museumbezoek laagdrempelig te maken voor iedereen. Waar de introductiecampagne vorig jaar nog gericht was op een breed publiek, is Ga! Zoals je bent erop gericht het museum bij een jongere doelgroep te positioneren als een vrijplaats voor alle overtuigingen.

Het museum is er voor iedereen

Ontmoetingen tussen de diversiteit van jonge mensen en kunstwerken of museale omgevingen staan centraal in film en fotografie. Van schilderkunst, tot de hortus, van de beeldentuin tot het Rietveld Schröderhuis, stuk voor stuk vormen ze een perfecte combinatie met hun bezoekers in alle soorten en maten. Zo laat de campagne zien dat er niet alleen voor iedereen een museum is, het museum is er voor iedereen. Dus Ga jezelf herkennen. Ga ontdekken wat je al lang weet. Ga open. Maar GA! Zoals je bent.

Martin de Rooij, hoofd marketingcommunicatie bij Museumvereniging: "Het museum is een plek waar je kan genieten op jouw eigen wijze. Wie je ook bent en wat je ook zoekt."

Styling eerst

Met Casting Director en Stylist Ellie Uyttenbroek, bekend van haar rol in de fotoserie Exactitudes, is gezocht naar overeenkomsten tussen kunstwerken/musea en jongeren uit haar netwerk. De combinaties werden in beeld gebracht door fotograaf Zahra Reijs en cinematograaf Maxime Desmet.

Maartje Slijpen, Creative Director bij Kesselskramer: "Ons doel was om een zo sterk mogelijke verbinding te vinden tussen kunstwerken en mensen, daarom hebben we het casting proces het belangrijkste onderdeel van de productie gemaakt. Met een spectaculair resultaat."

Ellie Uyttenbroek: "De geselecteerde kunstwerken weerspiegelen de diversiteit van jongeren. Het is essentieel dat de kunst de mens aanspreekt. De keuze voor fotograaf Zahra Reijs was een natuurlijke stap; zij heeft een sterke verbinding met de mensen en plekken die we wilden vastleggen."

Credits:

Klant: Museumvereniging/Museumkaart | Agency: KesselsKramer | Casting / Art Direction: Ellie Uyttenbroek | Fotografie: Zahra Reijs | DOP: Maxime Desmet | Edit: Will Judge | Muziek: Recsound | Grading: Captcha | Animatie: Bas Mooij | Voice over: Sarah Janneh

www.kesselskramer.com

www.museumvereniging.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Leraar krijgt statusboost in campagne van KesselsKramer

06-10-2025 | 16:09:00
In een samenleving waarin functietitels als manager, consultant en executive vaak aanzien geven, ontbreekt het werk zelf soms aan echte betekenis.

KesselsKramer tekent voor Holland Festival-campagne

24-06-2025 | 14:28:48
In samenwerking met fotografenduo Blommers/Schumm is een serie portretten gemaakt van zes artiesten die dit jaar op het festival te zien zijn.

KesselsKramer ontwerpt visuele identiteit Expo Osaka

30-05-2025 | 15:21:00
‘Common Ground’ benadrukt samenwerking met Japan en gedeelde geschiedenis

Nederlandse bureaus prominent aanwezig op SXSW London

26-05-2025 | 14:28:00
Meer dan 200 Nederlandse creatieven, merken en bureaus reizen af naar Londen

KesselsKramer maakt campagne voor Terre des Hommes

07-04-2025 | 17:50:00
KesselsKramer heeft een campagne ontwikkeld voor Terre des Hommes om aandacht te vragen voor online seksuele uitbuiting van kinderen.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Happy Horizon lanceert AI Optimizer voor AI-vindbaarheid

16-12-2025 | 10:57:19
Een geïntegreerde dienst die organisaties helpt vindbaar en relevant te blijven in de snel veranderende wereld van AI-gedreven zoekresultaten.

Dentsu Creative tekent voor eindejaarsfilm Rabobank

15-12-2025 | 16:13:14
Centraal staat de rol die de bank speelt op dagelijkse momenten die voor klanten van belang zijn.

Rebranding van Whello krijgt vorm via eigen merchandise

15-12-2025 | 12:01:51
De kledinglijn met abstracte designs maakt het merkverhaal zichtbaar op de werkvloer en versterkt het werkgeversmerk.

NOISE kiest user-generated aanpak in vuurwerkcampagne

15-12-2025 | 11:27:00
NOISE maakt onderdeel uit van het Only-netwerk en bestaat deze maand 20 jaar.

[Vacatures] Key Agency zoekt een Community Manager / Webcare Agent

15-12-2025 | 09:23:00
Key Agency is per direct op zoek naar een Community Manager / Webcare Agent - 5-15 uur per week - Remote
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.