IT-dienstverlener Bechtle kiest Total Design voor campagnes

De Nederlandse IT-dienstverlener Bechtle heeft Total Design gekozen als bureau voor haar corporate-campagne én de employer branding-campagne. De campagnes met als thematiek Niet hip. Wel happening worden in september gelanceerd, op hetzelfde moment dat Bechtle haar nieuwe huisstijl introduceert.

Het is voor het eerst dat Bechtle in Nederland landelijk campagne voert. Het bedrijf heeft Total Design geselecteerd na een strategische en pitch eerder dit jaar. De campagne wordt onder andere uitgerold op radio, outdoor en social media. Daarnaast wordt de campagne doorvertaald naar interne en online branding-activiteiten.

Milo van der Meij, Head of campaigns bij Total Design: “We zijn blij en trots op onze nieuwe klant. Een grote speler met een eigen smoel, die meer bekendheid verdient. Blij dat we mogen helpen hier een verschil in te maken!”

Niels Heijnen, Manager Campaigns & Creative bij Bechtle: “In de samenwerking met Total Design vonden we een sparringpartner met kennis én een frisse, creatieve blik. Een partner die niet bang is om weg te blijven van het conventionele in onze markt, maar wel heel erg goed snapt wat er speelt. Dat heeft geleid tot een campagneconcept dat zich onderscheidt van de massa en glashelder communiceert waar wij voor staan. Toekomststerke IT die nu werkt.”

www.totaldesign.com

www.bechtle.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Total Design ontwikkelt merkcampagne voor M line

04-12-2025 | 14:57:00
M line heeft gekozen voor Total Design voor de ontwikkeling van de merkcampagne Get ready for greatness, die deze week van start gaat op televisie, online, out-of-home, print en radio.

Total Design ontwikkelt merkstrategie voor Future Up

25-11-2025 | 15:41:24
De naamswijziging markeert een nieuwe fase voor de organisatie die inzet op duurzaam en concurrerend ondernemen.

Total Design wint drie Red Dot Design Awards

02-09-2025 | 15:04:00
Het rebrandingproject voor Nationale Opera & Ballet werd onderscheiden in de categorieën Corporate Design en Brand Design.

Total Design behaalt B Corp-certificering

22-07-2025 | 11:15:10
Het bureau sluit zich daarmee aan bij een wereldwijde beweging van bedrijven die zakelijk succes combineren met maatschappelijke verantwoordelijkheid.

Total Design herpositioneert Nierstichting

16-06-2025 | 15:22:40
De Nierstichting lanceert een campagne rond nierdonatie bij leven en presenteert tegelijkertijd een aangepaste merkidentiteit.
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Strategic Data Analyst

02-01-2026 | 12:52:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Strategic Data Analyst

[Vacatures] DPG Media zoekt een Partnerships Manager eCommerce

02-01-2026 | 09:15:00
DPG Media is per direct op zoek naar Partnerships Manager eCommerce - Amsterdam

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager

02-01-2026 | 08:28:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam 

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager

02-01-2026 | 08:09:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Producer/Projectmanager (hybride)

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.